K, 4.10.2023

Rikkurite kosjasobitaja: ma ei maksa KUNAGI kohtingul arve eest

Elu24
Facebook
Comments
Foto: Instagram/@schoolofaffluence

Miljardäride kosjasobitaja Anna Bey (33) õpetab naistele, kuidas käituda rikaste meeste seltskonnas ja luua endast peenekoelist muljet kõrgklassi sotsiaalsetes ringkondades, vahendab Daily Mail

Londonis elav etiketiekspert ja kosjasobitaja selgitas Daily Mailile, miks ta ei tee kunagi kohtingutel arvet pooleks ja laseb meestel alati enda eest tasuda. Bey arvab, et mehed peavadki naiste arved kinni maksma, sest naiste õlul on laste kasvatamine, kodu eest hoolitsemine ja meeste toetamine.

Rootsis sündinud, kuid eesti juurtega blogi JetSetBabe ja kosjakooli «School of Affluence» asutaja sõnul kulutavad naised kordades rohkem raha oma välimuse peale ja selle eest hoolitsemiseks ning säilitamiseks.

Naise sõnul võivad need summad küündida märkimisväärsete numbriteni ning ta avaldas ka arvamust, et ühiskond võiks naasta traditsiooniliste soorollide juurde.

Bey vastuolulised seisukohad panid tema Youtube kanali jälgijad kommentaariumis kihama ja kosjasobitaja kriitika tänapäevase feminismi osas leidis palju toetust.  

Bey selgitas viimases Youtube'i videos oma seisukohta feminismi osas ja veendumust, et feminism ei teeni enam ammu naiste vajadusi ega huve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve been researching elegance for many years, even before I started blogging in 2012. I’ve come across tons of elegant women in this circle. Women of high-caliber, women who were either born into high-society or made their way in somehow. I find both equally fascinating. My course & platform is built upon my research. I don’t only present what has worked for me, but I also take into account what has worked for others who have managed to achieve success. Most of the time we all share similar paths. One of the crucial things that I must raise awareness for, is the importance of keeping some personality while you polish yourself to become an elegant lady. Some character. Many has this perception that being elegant involves being some form of robot who never expresses her real self & follows some strict protocol. Ladies. This is not reality. People are people and if you want to have success in life: Your Personality is extremely important! Wether it is that you’re a quiet reserved person or the flamboyant colorful soul. The world needs all personalities and there isn’t one that is better than the other. Even though #etiquette and #elegance tend to attract certain stereotypes. This doesn’t mean it’s the whole picture. You need your authenticity, your character, your vibe. If you act like a stiff robot, you’re not going to get far. People want to build a connection with you. And the only way to do that is by being a genuine person. The rest will then follow. Dress: @lesheroines_by_vanessa #schoolofaffluence #jetsetbabe

A post shared by Anna Bey - School of Affluence (@schoolofaffluence) on

«Olen traditsiooniline feminist, kes usub, et meestel on teatud roll ühiskonnas täita ja tänaseks päevaks paljud mehed ei täida enam seda rolli,» ütles naine oma viimases YouTube'i õpetuses.

«Juhtunud on see, et naised peavad suhtes või abielus olles võtma 50% rahalistest kohustustest enda kanda ehkki naistel on palju rohkem kulusid kui meestel ja tihti ka palju rohkem kohustusi,» jätkas naine usutluses.

«Daamid, teate, et bioloogilistel põhjustel vastutame meie veel paljude asjade eest. Meie aju on keerulisemalt ühendatud, mille tõttu me mõtleme ja tunnetame intuitiivselt - see on seotud lastega, suhete arendamise ja loomisega jne. Meestel pole võimet mõelda nagu naised.»

Bey sõnul ei vasta ka väited, et mehed osalevad võrdselt laste kasvatamisel tõele, öeldes videos: «Me kõik teame, et see pole tõsi.»

Bey sõnul on asi bioloogiline, naistele on antud oskus teha mitut asja korraga, samal ajal kui mehed proovivad prioriteetidega žongleerida.  

«Naine peab enda kanda võtma nii palju erinevaid rolle nii ühiskonnas, kodus, suhetes jne, samal ajal on meestel hea ja mugav, sest nad teevad ainult ühte asja korraga. Meestel on ainult üks roll ja see on tööl käimine.»

Bey sõnul on just sellel põhjusel ühiskond ebaõiglane naiste suhtes. «Ma ei kutsuks seda võrdõiguslikuks feminismiks. Sellepärast olen ma traditsiooniline feminist, sest vanasti olid mehed perekonna toitjad ja naised ei pidanud muret tundma tööl käimise pärast.»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Easter! ? #recovery #jetsetbabe #schoolofaffluence

A post shared by Anna Bey - School of Affluence (@schoolofaffluence) on

Blogija sai jälgijate poolt, kelle meelest on modernse ühiskonna kurjajuureks feminism, suure toetuse osaks.

«See on nii tõsi, mehed on ärahellitatud ja mõtlevad, et naised peavad kõike nende heaks tegema ja siis veel jagama pooleks ka rahalisi kohustusi,» kirjutas üks naine.

«Kui sa soovid minuga võrdsust jagada, siis pead tegema ka majapidamistöid minuga pooleks, kui sa seda ei soovi, siis sa hakkad perekonna ainsaks toitjaks ja ma hoolitsen ise majapidamise eest või kui see ei sobi, siis see suhe lihtsalt ei toimi minu jaoks,» kirjutas teine vaataja.

Kolmanda kommentaatori meelest on ebaaus see, et naised peavad võitlema võrdse palga eest.

«Naised teevad kõike: koristavad, kokkavad, käivad tööl, hoolitsevad laste eest, hoolitsevad enda välimuse eest, et mehele ihaldusväärsena püsida, jagavad mehele oma armastust ja soojust ja meile ei maksta isegi tööjuures võrdväärset palka!»

See ei ole esimene kord, kui blogija vaated tänapäevasele feminismile on laiemat kõlapinda leidnud. Eelmise aasta oktoobris jagas etiketiekspert Instagram'i kaudu oma pettumust nüüdisaja «kontrolliva ühiskonna» suhtes, mis tituleerib teda kullakaevajaks.  

Vaata täispikkuses videot siin: 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles