Juba järgmisel reedel alustab Kanal 2-s uus mänguline võistlussaade «Suunamudijate meistriklass»

Pingeline ja lustakas tõsielusari paneb proovile kodumaised suunamudijad, kellel on auahnust ja pealehakkamist mõelda ja tegutseda suurelt ning saada sotsiaalmeedias sama mõjukaks nagu multimiljonärist Instagrami-staar Kylie Jenner – uue põlvkonna iidol, keda mainib enda suurima eeskujuna ka enamik saatesse pürgijaist. 

Võimaluse saatesse pürgida said kõik, kes on vähemalt 18-aastased ja omavad sotsiaalmeediakontot. Avaliku castingu kaudu valitud võistlejatele juhatavad läbi keeruliste väljakutsete rägastiku teed sellised kodumaised (interneti)kuulsused nagu Hanna Martinson, Juhani Särglep, Victoria Villig ja teised värsked näod.

Et aga unarusse ei jääks klassikalised modelli- ja pildistamisoskused, harivad ja hindavad staarihakatisi oma ala tunnustatuimad profid: moefotograaf Toomas Volkmann, näitleja Kristjan Lüüs, fotograaf Egert Kamenik, ekspert Sass Henno, küpsetuskuninganna Sandra Daškova ja koolitaja Peep Vain.

Saates võisteldakse rivaalitsevate tiimidena, aga omavahel on konkurendid ka kõik tiimiliikmed, seega on tegu tõelise strateegiamänguga – kiiresti tuleb otsustada, kelle huvid on hetkel tähtsamad: tiimi edu või võistleja isiklik ambitsioon? Kes suudab paratamatult pulbitsema hakkavas intriigikatlas selget pead hoida? Peale nutikuse pannakse proovile ka lojaalsus ja sõbrasuhted. Pidevalt langeb mõni nõrgim lüli saatest välja, kuni sõelale jääb üksainus – tõeliselt andekas ja mõjuvõimas uus suunamudija, kel on põhjust loota tulusaid koostöid parimate brändidega.

Võistlusülesannetes tuleb rahuldada endale uusi sotsiaalmeedianägusid otsivate Eesti tippettevõtete kõrgeid nõudmisi ning suur osakaal on Instagramil, Youtube'il ning teistelgi platvormidel, mille kaudu saab televaataja seda suurt mängu ka vahetult mõjutada.

«Suunamudijate meistriklass» alustab Kanal 2-s 18. oktoobril kell 20.00.