Liiga paljastav: oih! Kuhu ülejäänud pluus sai?

Elu24
Copy
Kas sina julgeksid seda pluusi kanda?
Kas sina julgeksid seda pluusi kanda? Foto: Kuvatõmmis / @fashionnova.com

Moebrändi Fashion Nova sügiskollektsioonist leiab punase nabapluusi, mille teemaviide on sotsiaalmeedias hakanud kulutulena levima, vahendab Daily Star. 

Kirgi küttev pluusike on küll pikkade varrukatega, kuid meenutab pigem riidetükki, mis jätab kujutlusvõimele väga vähe ruumi.

Pilkupüüdev pluus on eest avanevate hõlmadega, jättes kandja kohatult paljastava dekolteega. Nabapluus vaevalt hoiab kandjat sügisel soojas.

Punane pluus ajas moefännid üle maailma sotsiaalmeedias kihama, kus fashionistad jagasid oma vastakaid arvamusi pluusi osas.

Nii mõnigi moegurmaan naljatas Instagrami pildi all kommenteerides, et kui nad pluusi kannaksid, siis nende rinnad pudeneksid pluusi alt koheselt välja. 

Seksikat pluusi hoiab koos vaid kuldkett. Punane topp jäi silma ka maailmakuulsale suunamudijale Gul Baharit'ile, kes kandis toppi terve päeva vältel ja postitas sellest oma sotsiaalmeediasse pildi, mille peale läksid naise jägijad pöördesse.

Vaata pilti pluusist siin:

Gulsi klõps sai nii suure tähelepanu osaks, et moebränd jagas oma Instagrami lehele suunamudija postitust ja sellele kogunes 27 346 meeldimist.

Moebränd müüb oma Party Stateri pikkade varrukatega toppi hinnaga 24,99 dollarit (umbes 17 eurot).

Paljastav pluus pani inimesed ka Twitteris säutsuma. 

Üks kommentaator märkis: «Mul on seda pluusi vaja.»

Teine ütles: «See näeks minu seljas hea välja.»

Kolmas lisas: «Pluus on väga armas!»

Riskantne pluusike ei olnud siiski kõigile moe austajatele meeltmööda.

Üks Instagrami kasutaja kommenteeris: «Igaühele oma, aga minu rinnad on pisut väiksemad ja ma tean, et mul tekiks pluusi kandes koheselt probleemid.»

Teine kirjutas: «Seda pluusi kandes saab rindu välgutada.»

Kolmas naljatas: «Vabandage, aga kus on ülejäänud pluus?»

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles