Eesti Muusikaauhinnad 2020

Kuninganna Elizabeth II varjatum pool: kui vaja, siis jagab õepojale kõrvakiile

Kuninganna Elizabeth II.

FOTO: PA images/Scanpix

Muusikalegend Elton John väidab, et kuninganna Elizabeth II andis oma õepojale Snowdoni krahvile paar mänglevat kõrvakiilu ja seda põhjusel, et mees eiras kuninganna soovi.

The Mirror vahendab, et Elton John oli tunnistajaks vahejuhtumile, mille käigus kuninganna Elizabeth II andis ühe peo ajal korduvalt kõrvakiile oma õepojale Snowdoni krahvile öeldes viimasele: «Ära vaidle minuga, ma olen kuninganna!» 

Elton John annab varsti välja autobiograafia, mis kannab nime «Me» ning selles on oodata mitmeid silmiavavaid paljastusi ka kuningliku pere liikmete kohta.

John rääkis: «Tean, et kuningannal on väljapeetud kuvand, aga erasuhtluses on ta väga vaimukas.»

Vahejuhtum, millele muusik viitas oli seotud kuninganna õe printsess Margaretiga, kes tundis ennast halvasti ning Elizabeth II palus õepojal oma ema eest hoolitseda. 

Kui Snowdoni krahv üritas korduvalt Elizabeth II soovi eirata, andis kuninganna õepojale mõned mänglevad kõrvakiilud, öeldes: «Ära... (kõrvakiil)... vaidle... (kõrvakiil) ...minuga (kõrvakiil)!» Sellele järgnes veel kolm kõrvakiilu ja vestluse lõpetas «Mina olen kuninganna!»

John rääkis, et kuninganna selline teguviis tagas edu ja õepoeg täitis käsu.

Muusik lisas: «Peale vahejuhtumit märkas kuninganna mind, tegi mulle silma ja jalutas minema.»