Kuninglik kisma: vaata, millised Hollywoodi staarid läksid printsess Diana pärast kaklema

Elu24
Copy
Printsess Diana.
Printsess Diana. Foto: SIPA/Scanpix

Elton Johni sõnul pöörasid Hollywoodi megastaarid tema korraldatud õhtusöögil printsess Diana pärast lootusetult tülli, vahendab Daily Mail.  

Elton Johni ülejärgmisel nädalal ilmuva autobiograafia kohaselt suutis printsess Diana tekitada Hollywoodi südametemurdja Richard Gere'i ja märulikangelase Sylver Stallone'i vahel korraliku tüli. 

Legendaarse laulja sõnul oli printsess Diana kutsustud tema majas toimuvale õhtusöögile. Printsess oli tol hetkel just äsja prints Charlesist lahku läinud. 

Õhtusöögile olid kohale kutsutud paljud teised suured kuulsused nagu George Michael ja Richard Curtis. 

Elton John väidab oma peagi ilmuvas memuaaris, millest on lõike avaldanud Daily Mail, et Diana ja Richard Gere nautisid tema kamina ees pikka ja sisukat vestlust. 

Paar jätkas oma vestlust ja Johni sõnul tekitas see tema elutoas kummalise õhkkonna. Kusjuures Diana ja Gere'i äsja tärganud sõprussuhe ei olnud meeltmööda Sylver Stallone'ile.

«Ma arvan, et ta võis minu pidu väisata kavatsusega Diana ära võluda, kuid nägi, et plaan ei lähe läbi,» rääkis John Daily Mailile. 

Õhtu jätkudes muutusid asjad veelgi kummalisemaks. Elton oli külalised kutsunud ühise laua taha, et õhtusööki pakkuda, aga Richard ja Sylvester olid mõlemad kadunud. 

Elton Johni elukaaslane David Furnish läks neid otsima, kuid tagasi jõudes ütles ta lihtsalt: «Elton, meil on tekkinud teatud olukord.»

Asi päädis sellega, et Stallone tormas Elton Johni kodust välja karjudes: «Ma poleks siia kunagi tulnud, kui ma oleksin teadnud, et prints võluv ka kohale tuleb!» 

Väidetavalt Stallone lisas: «Kui ma oleksin teda (printsess Diana-toim) tahtnud, oleksin ma ta ka kätte saanud.»

Elton ütles väljaandele: «Meil tasus oodata, kuni Stallone'i auto oli silmapiirilt kadunud, enne kui naerma puhkesime.»

Laulja peagi ilmuv autobiograafia avaldatakse Suurbritannias 15. oktoobril.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles