Vaata, ilma milleta Briti kuningliku perekonna liikmed pikemaid autosõite ette ei võta!

Elu24
Copy
Briti kuningapere liikmed.
Briti kuningapere liikmed. Foto: HANNAH MCKAY / REUTERS

Kolme lapse ema, Cambridge'i hertsoginna Catherine teab, et väikeste lastega reisimine on suur töö ja korralik ettevalmistus on väga tähtis! Juulis viis Catherine oma lapsed prints George'i, printsess Charlotte'i ja prince Louisi päevaks välja prints Williami ja tema venna polomängu vaatama.

Toimekas ema pani lastele väljasõidu tarbeks autosse kaasa näksimist ja jooke. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Catherine'i märgati, kui ta pakkis kaasa võetud asju lahti ning kutsus lapsi enda juurde sööma.

Naine oli plastmassist karpidesse kaasa pakkinud arvatavasti iga väikese piknikku pidava inimese lemmikvaliku - vee, küpsised ja müslibatoonid. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NEW !!!

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Sussexi hertsoginna Meghan, kes oli tulnud pisipoja Archiega samuti prints William'i ja prints Harry polomängu vaatama, pakkis autosse kaasa beebi mähkimisaluse. Tähelepanelikud vaatajad on märganud, et Meghan hoiab autos ka mündipastille, seda eriti veel siis kui ta beebiootel oli. Naisel on alati autos kaasas ka pudelivesi.

Prints Charlesi abikaasa Camilla Parker-Bowles võtab pikkadele autosõitudele kaasa pudelivett ja maiustusi, naisel on autos tihti ka piparmündikommid ja küpsised.

Kuninganna Elizabeth II hoiab autosõitudel sooja villest pleedi süles.
Kuninganna Elizabeth II hoiab autosõitudel sooja villest pleedi süles. Foto: Jane Barlow / PA Wire/PA Images/ Scanpix

Catherine, Meghan ja Camilla ei ole ainsad, kes pikemateks autosõitudeks ettevalmistusi teevad. Laialdaselt on teada, et kuninganna Elizabeth II on autos varuks soe villane pleed, mida vanaproua autosõitudel tihti põlvede peal hoiab.

Tagasi üles