Eesti Muusikaauhinnad 2020

Nüüd saab Starbucksist tellida koerale Puppuccinot!

FILE PHOTO: A patron holds an iced beverage with a straw, at a Starbucks coffee store in Pasadena, California, U.S., July 25, 2013. REUTERS/Mario Anzuoni/File Photo

FOTO: MARIO ANZUONI / REUTERS

Kui teie lemmiktegevuseks Internetis on veeta aega armsate koerte piltide sirvimine Instagramis, siis kindlasti olete peale sattunud piltidele koertest, kelle pea on sügavalt Starbucksi minitopsi mattunud, vahendab Metro. 

Starbucksil on salamenüü kust  võib esmakordselt leida ka koerasõbraliku joogi, mida kutsutakse Puppuccinoks. Koertele mõeldud jook on nii populaarne, et kümned tuhanded inimesed on jaganud oma sotsiaalmeedias nunnusid videosid ja pilte, sellest kuidas nende neljajalgsed sõbrad Starbucksi Puppuccinot naudivad. 

Koeraomanikud ei pea muretsema oma koera tahtmatu haigestumise pärast, sest tegemist ei ole kohvijoogiga vaid lihtsalt vahukoorega, mida serveeritakse espressotopsis. Kuigi vahukoort ei ole soovitatav koerale igapäevaselt anda, siis üldiselt peaks vahukoor olema koertele ohutu ning Starbucksi Puppuccino ei tohiks koera tervisele halvasti mõjuda. 

Puppuccino on saadaval kõigis Starbucksides üle kogu maailma. Kuigi jook pole kirjas mitte üheski Starbucksi ametlikus menüüs, teavad kõik klienditeenindajad koheselt mida soovite, kui tellite neilt Puppuccinot. Mis teeb asja veelgi toredamaks on see, et Puppucinod on täiesti tasuta. 

Vaata imenunnusid pilte koertest Puppucinot nautimas siin: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

His first #puppucino . (From @jaxthegoldenretriever )

A post shared by 🐶 lnsta Puppies (@lnsta_puppies) on  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Some of our puppy regulars so far! #puppucino #dogsofstarbucks

A post shared by Starbucks Traverse City (@buxbythebay) on

Tagasi üles