Homses «Moeloojate» saates selguvad Lenna, Oti, Hensugusta ja Saagimi vastassugupoole ideaalid

Elu24
Copy
"Moeloojad" Kanal 2
"Moeloojad" Kanal 2 Foto: Meisi Volt

Homme kell 19.30 Kanal 2-e pöörases moelahingus «Moeloojad» seisab Anu Saagimil, Lenna Kuurmaal, Ott Leplandil ja Hensugustal ees pöörane ultramaraton, mille jooksul tuleb disainida ja valmis saada rõivakomplekt oma ideaalsele vastassugupoole esindajale.

Kodumaine moebränd Tallinn Dolls tähistab sel sügisel oma kümne aastast sünnipäeva. Sel puhul kutsuti ellu võistlus, kus moeloojate kingadesse saavad astuda nii juutuuberid kui ka lauljad.  

Uue eksperimendisarja teises osas on mentoritel võistlejatele varuks päris riukalik ülesanne, mis on keeruline isegi tõelisele moeprofessionaaline. Võistlejatel tuleb luua riietus vastassugupoolele. Kõigil tuleb läbi loodava komplekti kirjeldada oma ideaalmeest või ideaalnaist.

Millised on aga need ideaalid? Kuidas näeb välja Oti ideaalnaine? Aga Hensugusta? Või kuidas peaks Anu ja Lenna silmis välja nägema üks tõeline mees? Kuidas luua disain, mis rabaks ja meeldiks ka kandjale endale? 

"Moeloojad" Kanal 2
"Moeloojad" Kanal 2 Foto: Meisi Volt

Saate lõpus hindavad tulemust kohtunikud ning kogu loodav kraam läheb ka müüki ning lavale Eesti suurimal moesündmusel Tallinn Fashion Week. Staaride «Moeloojad» saates loodud tooteid saab ette tellida Tallinn Dollsi VEEBIPOEST

Modellideks ja muusadeks on võistlejad seekord üksteisele ise. Millised loomingulised paarid saates sünnivad ja kelle looming seekord võidab, selgub juba homme kell 19.30 saates «Moeloojad». 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles