Eesti Laul 2020 saatejuhid on selgunud!

Elu24
Copy
Eesti Laul 2020 juhid Karl-Erik Taukar ja Tõnis Niinemets.
Eesti Laul 2020 juhid Karl-Erik Taukar ja Tõnis Niinemets. Foto: Promopilt / Rock Cafe

Täna õhtul selgusid «Eesti Laul 2020» saatejuhid, kelle nimed avaldati ERR «Ringvaate» saate otse-eetris!

Veebruaris algava ETV saatesarja «Eesti Laul 2020» saatejuhtideks on Karl-Erik Taukar ja Tõnis Niinemets!

«Eesti Laul 2020» poolfinaale ja finaali juhivad esmakordselt populaarsed meelelahutajad Karl-Erik Taukar ja Tõnis Niinemets. Finaalkontsert toimub 29. veebruaril Tallinnas, poolfinaalidele saab kaasa elama tulla 13. ja 15. veebruaril Tartusse.

«Karl-Erik Taukar ja Tõnis Niinemets, need nimed räägivad enda eest, et tulemas on midagi erakordset,» rõõmustab Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula uute saatejuhtide üle. Kui Taukar sai Eesti Laulu juhtimise tuleristsed 2019. aasta finaalkontserdil, siis Niinemets liitub laulukonkursiga esmakordselt. «Mõlemad on juhtinud suurejoonelisi showsid ja toonud saalid publiku täis oma kontsertide ja etendustega. Nüüd saavad nad lõpuks Eesti Laulu laval kokku!» märgib Rahula, et selline tandem pole varasemalt koos ühel suurel laval üles astunud.

Värske saatejuhtide paar astub publiku ette lausa kolmel korral. Sarnaselt möödunud aastale läheb Eesti Laul 2020 rahva sekka juba poolfinaalidega. Eesti muusika ja Eesti Laulu sõpradel on taas põhjust võtta suund Tartu poole, sest poolfinaalid toimuvad 13. ja 15. veebruaril Tartu Ülikooli Spordihoones. «Tartu võttis meid möödunud korral suurepäraselt vastu ja kogemuse võrra rikkamana lubame seekord veelgi suurejoonelisemat showd, kus poolfinalistidele lisaks astuvad publiku ette mitmed üllatusesinejad,» kutsub Tomi Rahula Eesti Laulule kaasa elama ka kohapeal.

Eesti Laul 2020 konkurss on võistluslugudele avatud kuni 6. novembrini. Oodatud on nii eesti- kui ka võõrkeelsed lood, uuendusena peab tänavu esitama juba valmis laulu. 

Tagasi üles