N, 7.12.2023

Hõissa! Justin Bieber abiellus uuesti oma vana naisega

Elu24
Copy
Justin ja Hailey Bieber.
Justin ja Hailey Bieber. Foto: BuzzFoto.com/Scanpix

Laulja Justin Bieber (25) ja modell Hailey Baldwin (22) abiellusid selle nädala alguses teist korda, vahendab People

Paar õnnistati esmakordselt abiellu eelmise aasta 13. septembril New Yorgi kohtumajas. Ega küll küllale kurja tee ja selle nädala alguses toimus kirklik paaripanek, mis viidi läbi  pere ja sõprade ees Lõuna-Carolinas, vahendab People. 

Bieber ja Baldwin ütlesid teinseteisele uuesti jah-sõna 154 külalise ees lummava päikeseloojangu saatel. Külaliste seas olid modellid  modellid Kendall Jenner, Camila Morrone ja Joan Smalls, Kylie Jenner koos tütre Stormiga, Jaden Smith jt. Peale tseremooniat toimus Montage Palmetto luksushotellis kokteilitund, millele järgnesid ametlik õhtusöök ja pidu, vahendab People. 

Bieber ja Baldwin kohtusid esmakordselt teismelistena ja olid enne suhtesse astumist aastaid sõbrad. Paar on abielus olnud aasta ja Baldwin andis avameelse intervjuu abieluteemal sellel aastal ajakirjale Vogue, kus Baldwin tunnistas, et abielu ei ole alati kerge, kuid lisas: «Selles on midagi ilusat, kui tahetakse millegi nimel võidelda ja pühenduda kellegagi koos millega ehitamisele. Me oleme tõesti noored ja abielul on kahirmutavaid aspekte, kuid oleme pühendunud koos kasvamisele ja üksteise toetamisele.»

Bieber kinnitas eelmise aasta novembris, et on ametlikult abielumees. Mõned kuud tagasi oli Baldwin ametlikult vahetanud oma perekonnanime Bieberiks.

Laulja jagas oma ametlikul Instagrami kontol pulmapilte, mida näeb siin: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My bride is ?

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Looking forward to forever with you @haileybieber

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles