Marilyn Jurman avameelselt ahistamisest: mingi tüüp ajas mulle kätt püksi

Elu24
Copy
Marilyn Jurman.
Marilyn Jurman. Foto: Erakogu

Näitleja ja joogaõpetaja Marilyn Jurman jagas sotsiaalmeedias avameelset postitust ja kirjeldas aastatetagust ööd, kus teda seksuaalselt ahistati. 

«Kui ma olin 15, siis mu sõbranna kutsus mind endaga koos peole,» alustab Jurman avameelset postitust. «Seal oli alkoholi ja muud taolist. Poisse ka,» jätkab näitleja ja lisab, et tal oli tol ajal enda poiss olemas.

«Ma ei olnud ka eriti vaimustatud alkoholi joomisest, seega läksin magama. Leidsin vaba toa, kus ei olnud kedagi ja läksin riietega koos teki alla. Ärkasin selle peale, et mingi tüüp ajas mulle kätt püksi,» meenutab Jurman, kes ei saanud uniselt koheselt arugi, mis toimub.

«Lihtsalt lükkasin ta käe eemale ja proovisin ennast rohkem teki alla kookonisse saada. Mäletan, kuidas veel mõtlesin, et ei taha ebaviisakas olla. Reaalselt, mõtlesin, et ei taha teda solvata. TÄIESTI LÕPP!» kirjutab Jurman aastatetagust ööd.

«Aga kui ta juba mingi viies korda sama asja teha üritas, siis tõusin püsti ja kõndisin üksi öösel kell 3 jala koju. See tundus ohutum, kui see kust ma tulin,» tunnistas näitleja, kes hoidis juhtunu enda teada aastaid. 

«Kõigil nii hästi ei lähe. Sa ei ole üksi!» rõhutab näitleja postituse lõpus. Jurman lisab viite sotsiaalmeedia platvormile «ei on ei», mis on mõeldud noortele, kes on kogenud seksuaalset ärakasutamist, kiusamist, vaimset ja füüsilist vägivalda.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#eionei Kui ma olin 15, siis mu sõbranna kutsus mind endaga koos peole. Seal oli alkoholi ja muud taolist. Poisse ka offcourse.. Aga mul oli enda poiss sõber sellel ajal olemas pluss ma ei olnud ka eriti vaimustatud alkoholi joomisest, seega läksin magama. Leidsin vaba toa, kus ei olnud kedagi ja läksin riietega koos teki alla. Ärkasin selle peale, et mingi tüüp ajas mulle kätt püksi. Ma kusjuures ei saanudki kohe aru, mis toimub. Unine ka ja lihtsalt lükkasin ta käe eemale ja proovisin ennast rohkem teki alla kookonisse saada. Mäletan, kuidas veel mõtlesin, et ei taha ebaviisakas olla. Reaalselt, mõtlesin, et ei taha teda solvata. TÄIESTI LÕPP! Aga kui ta juba mingi viies korda sama asja teha üritas, siis tõusin püsti ja kõndisin üksi öösel kell 3 jala koju. See tundus ohutum, kui see kust ma tulin. Ma ei rääkinud seda kunagi kellelegi.. #eionei . . Kõigil nii hästi ei lähe ? Sa ei ole üksi! Postita punane ring ja räägi enda lugu. Kui ma ütlen ei, siis ma mõtlen ei! @hashtag_eionei

A post shared by Marilyn Jurman (@marilynjurman) on

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles