R, 29.09.2023

Lauljatar Adele'i uus kavaler on supermodell Naomi Campbelli ekskallim?

Elu24
Facebook
Comments
Laulja Adele.
Laulja Adele. Foto: Reuters/ScanPix

Lauljatar Adele (31) teatas aprillis, et tema abielu on lõppenud ning nüüd levivad spekulatsioonid, et naise uus kavaler võib olla supermodell Naomi Campbelli (49) ekskallim, räppar Skepta (37), vahendab The Sun.

Auhinnatud Adele on aprillist saadik käinud Skeptaga mitmel kohtingul. Sõbrad arvavad, ning loodavad, et Tottenhamist pärit muusikutest kujuneb peagi uus kuum paar.

Räppar Skepta 2018. aastal.
Räppar Skepta 2018. aastal. Foto: imago/PanoramiC/Scanpix

The Sun allika sõnul on Adele ja Skepta olnud üksteisele toeks pärast seda, kui nende mõlema eelmised suhted purunesid. «Neil on lähedane ja eriline side,» rõhutab allikas.

Nende soojad suhted ei tule üllatusena. 2016. aastal mainis Skepta lauljatari intervjuus. «Adele saadab mulle kogu aeg sõnumeid. Ta räägib mulle, kuidas läheb,» avaldas räppar tollal.

Supermodell Naomi Campbell.
Supermodell Naomi Campbell. Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Adele teatas aasta alguses, et lahutab abikaasast Simon Koneckist, kellega lauljataril on seitsmeaastane poeg. Skepta oli 2018. aastal suhtes supermodell Naomi Campbelliga, kuid suhe purunes pärast seda, kui selgus, et mees ootab teise naisega last. Skepta tütar seni teadmata naisega sündis novembris.

Kuigi 2018. aasta augustis teatati, et Campbell Skeptat sotsiaalmeedias enam ei jälgi, siis nüüd tundub, et supermodell on mehele andestanud. Räppari viimase Instagrami-postituse alla on Campbell jätnud kaks leegi ning ühe südame emotikoni. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles