K, 4.10.2023

Äsja lahutanud Kalle Pallingu käevangus särab uus naine!

Elu24
Facebook
Comments
Kalle Palling ja Birgit Skolimowski.
Kalle Palling ja Birgit Skolimowski. Foto: Scanpicx

Hiljuti abikaasast Mai Pallingust (32) lahku läinud endise Riigikogu liikme ja nüüd ettevõtlusega tegeleva Kalle Pallingu (34) elus tunduvad puhuvat uued romantilised tuuled. 

Kuigi Kalle Palling mainis mitmes usutluses, et peale Maist lahutamist ei otsi uusi suhteid, siis on mehe kõrvale ilmunud uus naine, kes on hämmastavalt sarnane Maiga. Tegemist on särasilmse brünetiga, keda võis näha Kalle käevangus filmi «Ükssarvik» esilinastusel. Kes on see salapärane kaunis brünett? Elu24-le saadeti vihje, et mehe väidetavaks uueks kaaslaseks on ehtekunstnik Birgit Skolimowski. Naine on meeldivaks märkinud ja pannud südameid Kalle mitmele sotsiaalmeedias postitatud pildile. 

Augustis läks Kalle ootamatult lahku teleajakirjanikust abikaasast Mai Pallingust, kellega oldi koos üle seitsme aasta. Mai ilmus peale abielulahutuse ilmsiks tulemist avalikkuse ette uue mehe käevangus, kelleks on suurärimees Margus Kangro

Kalle Palling postitas 15. septembril oma Instagrami kontole loodusest ja seenel käigust pildiseeria, kuhu täägis Birgit Skolimowski konto. Tundub, et koos veedeti mõnus nädalavahetus looduse rüpes. 

Vaata pilti siin: 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles