Nike

Võigas paljastus: Demi Moore'i ema kupeldas tütart 500 taala eest!

Demi Moore paljastab varsti ilmuvas raamatus, et kaotas Ashton Kutcheri lapse tänu raseduse katkemisele.

FOTO: PA images/Scanpix

Näitlejanna Demi Moore (56) paljastas, kuidas langes 15-aastaselt vägistamise ohvriks ning mees, kes seda tegi, maksis näitleja alkohoolikust emale teo eest 500 dollarit (450 eurot), vahendab Daily Mail.

Moore avalikustas võika loo saates «Tere hommikust, Ameerika» legendaarsele saatejuhile Diane Sawyerile ja tutvustas oma varsti ilmuvat raamatut «Inside Out».

«See oli vägistamine ja laastav reetmine, mille brutaalsuse paljastas mind vägistanud mehe julm küsimus pärast tegu: «Mis tunne on olla kupeldatud 500 dollari eest?»» 

Kuigi tol õhtul aset leidnud sündmused olid õõvastavad, ei usu Moore tänase päevani, et ema teda tahtlikult kupeldas. Näitleja emal oli alkoholisõltuvus ja ta vedas oma teismelist tütart mööda baare, et meeste tähelepanu pälvida. 

«Sügavas südames ma usun, et ta ei teinud seda teadlikult ega meelega,» vastas Moore ajakirjaniku küsimusele, kas ta arvab, et ema kupeldas teda teadlikult vägistajale. «Ma ei usu, et see oli sirgjooneline tehing, kuid ema andis sellele mehele ligipääsu minule ja pani mind ohtlikku olukorda, mis lõpuks tekitas mulle palju kahju.»

Moore kirjeldab oma homme ilmuvas raamatus, kuidas ta 16-aastasena kodust lahkus, suundududes ilma raha ja näitlejakogemuseta Hollywoodi. Naise sõnul tulenes tema enesekindlus sellest, et tal ei olnud midagi kaotada. 

Juba 19-aastasena hakkas Moore'i näitlejakarjäär ülesmäge minema, kuid naine ei saanud kuulsuse ja stressiga hakkama ning püüdis ennast maandada kokaiini ja alkoholiga. Ta on mitu korda olnud võõrutusravikliinikus, kuid on tänaseks juba üle 20 aasta olnud karsklane. 

Moore kirjeldab oma homme ilmuvates memuaarides teekonda, leidmaks enesearmastust,  lahkab oma abielu Ashton Kutcheriga ja kirjeldab võitlust uimastite vastu, kirjutab Daily Mail.