K, 31.05.2023

Galerii: popstaar Christina Aguilera näeb viimasel ajal hoopis teistsugune välja

Elu24
Facebook Twitter
Comments

Popstaar Christina Aguilera (38) on muusikamaailmas tegutsenud juba 20 aastat. Selle ajaga on lauljatar, nagu inimestel ikka kombeks, palju muutunud, ning hiljuti punast vaipa väisanud Aguilera näitas samuti enda uut ja teistsugust välimust.

Popstaar Aguilera esimene artistinimega sooloalbum ilmus 1999. aastal. Lauljatari hittide hulka kuuluvad sellised lood nagu «Beautiful», «Genie in a bottle» ja «Dirrty». 

Aguilera on pika muusikukarjääri jooksul avaldanud kaheksa stuudioalbumit, millest viimane ilmus 2018. aastal. Enne seda tegi lauljatar muusikast kuueaastase pausi ning osales kohtunikuna talendisaates «The Voice».

Oma pikka karjääri muusikamaailmas kommenteeris Aguilera hiljuti järgmiselt: «Sellega kaasneb teatud vabadus, kui oled nii kaua selles püsinud.» Popstaar lisas, et vaatamata sellele, et tal ei ole alati kindel siht silme ees olnud, on ta endale siiski truuks jäänud. 

2010. aastal pani Aguilera ennast proovile ka näitlemisega filmis «Varietee», kuhu popstaar kirjutas ka loo, mis pälvis Kuldgloobuse nominatsiooni. 

Naine on korra lahutatud, kuid on alates 2010. aastast on popstaar koos muusik Matthew Rutleriga. Aguileral on ka kaks last.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles