Eurolaulu Raadio

Video: Meghan ja Harry lendasid Rooma, et osaleda sõbra pulmas

Prints Harry ja Sussexi hertsoginna Meghan juunis 2019

FOTO: Dan Istitene / AFP/Scanpix

Briti prints Harry ja ta naine, Sussexi hertsoginna Meghan lendasid sel nädalal Itaaliasse Rooma, kus nad on külalised moedisainer Misha Nonoo ja ta kihlatu, naftaärimehe Michael Hessi pulmas.

Kuningakoda kinnitas Harry ja Meghani lendamist Rooma rõhutades, et nad lendasid liinilennuga, mitte eralennukiga, teatab express.co.uk.

31-aastane Nonoo ja 33-aastane Hess abielluvad 21. septembril ning lisaks Meghanile ja Harryle saabub pulma veel kuulsusi.

Sussexi hertsoginna Meghan kallistamas moeloojat Misha Nonood

FOTO: Mark Large/Daily Mail / PA Wire/PA Images/Scanpix

Kinnitamata andmetel said pulmakutse Briti printsessid Beatrice ja Eugenie, laulja Ellie Goulding, USA president Donald Trump ja tema tütar Ivanka Trump, näitleja Orlando Bloom, laulja Katy Perry ning veel paljud teised.

Pulmapidu leiab aset Euroopa suurimas filmistuudios Cinecittas Vana-Rooma foorumi koopias.

Moelooja Nonoo oli külaliseks Harry ja Meghani pulmas ning nende poja Archie Harrisoni ristimisel.

Nonoo on mitmes intervjuus rõhutanud, et tema ja Meghan on juba pikka aega sõbrad ning nad hoiavad pidevalt kontakti.

Moelooja Misha Nonoo

FOTO: George Chinsee / Nonoo/Scanpix

USAs elav ja töötav Misha Nonoo sündis Bahreinis, ta isa on iraaklane ja ema on britt.

Nonoo toetab hertsoginna Meghani heategevusprojekti Smart Works, mis aitab Londonis naisi, kes on töökoha kaotanud ja otsivad uut. Nad varustavad need naised sobivate rõivaste ja autoga ning aitavad neil CV-d kirjutada. 

Järgmisel nädalal suunduvad Harry ja Meghan Lõuna-Aafrika ringreisile. Nende reis algab 23. septembril ja lõppeb 2. oktoobril.  

Harry, Meghan ja nende poeg Archie Harrison on Lõuna-Aafrikas koos.  Pärast seda suundub Harry üksinda Malawisse, Angolasse ja Botswanasse, kus ta tutvub abiprojektidega, mille toetaja oli ta ema printsess Diana aastakümneid tagasi.

Prints Harry ja Meghan Markle abiellusid 19. mail 2018 ning nende poeg Archie Harrison Mountbatten-Windsor sündis 6. mail 2019.