Tõeline roosinupuke! Printsess Diana sugulane näitab maailmale, kui kuum ta on

Printsess Diana sugulane, 28-aastane leedi Kitty Spencer väisas Fashion For Relief galaõhtut imeilusas Dolce & Gabbana õhtukleidis ning säras seal nagu roosinupuke.

Leedi Kitty Spencer on printsess Diana noorema venna Charles Spencer'i tütar. Ta sündis küll Londonis, ent kasvas üles Lõuna-Aafrikas.

Esimest korda ilmus ta avalikkuse ette 1997. aastal, mil toimusid printsess Diana matused.  Kitty oli toona 6-aastane. Tema isa, Charles Spencer läks ajalukku sellega, et süüdistas matusekõnes kuninglikku perekonda Diana hukkumises.

Modell on briti meedias saanud rohke tähelepanu osaliseks, sest meenutab oma välimuselt printsess Dianat. Kitty tegeleb ka heategevusega. Ta on tegevjuht noori kodutuid aitavas heategevusorganisatsioonis Centerpoint, mille patroon oli varem printsess Diana.

Mais ületas ta rahvusvahelise uudisekünnise oma kihlusega. Nimelt ilmus 28-aastane Lady Kitty Spencer New Yorgis Manhattanil avalikkuse ette oma kallimaga, kelleks on 60-aastane tuntud moeärimees Michael Lewis.

Briti kõmumeedia andmetel on Kitty ja Lewis koos alates 2018. aasta sügisest. Multimiljonärist ärimees, kellele kuulub rõivabränd Whistles, on muide kuus aastat vanem kui Kitty isa.