Asi klaar! Selgusid näosaate uue hooaja kohtunikud

Elu24
Copy
TV3 saate «Su nägu kõlab varsti tuttavalt» salapärased kohtunikud.
TV3 saate «Su nägu kõlab varsti tuttavalt» salapärased kohtunikud. Foto: Pressimaterjalid

Täna selgus, kes saavad näosaate värske formaadi «Su nägu kõlab varsti tuttavalt» uuteks kohtunikeks.

Saate «Su nägu kõlab varsti tuttavalt» kohtunikud on Mait Malmsten, Mart Juur ja Tanja Mihhailova-Saar. Igas saates lisandub ka külaliskohtunik. 

Sel sügisel jõuab TV3 ekraanile näosaate värske formaat, kus saavad osaleda kõik andekad inimesed, kes oskavad jäljendada või parodeerida tuntud artistide laule. Lisaks aule ja kuulsusele on mängus ka 10 000 eurone auhind, mille võitmiseks tuleb osalistel leida tee publiku südamesse.

Väljalangenud osaliste asemele astuvad iga nädal uued inimesed ja võimaluse oma annet näidata saavad paljud uued talendid. Nädalast nädalasse televaatajaid vaimustades jõuab kaheksa osalist finaali, kus võitja otsustavad televaatajad telefonihääletuse teel. 

Saatesse kandideeris üle poole tuhande inimese. Tänaseks on osalejad valitud ja kohtunikel ülevaade, kes uuel hooajal publikut rõõmustama pääsevad.

«Tean paari nime juba varasemast ajast ja nad laulavad ning liiguvad hästi. Minu suureks üllatuseks tulid aga osalema ka täiesti tundmatud inimesed, kes tabasid väga hästi tämbreid ja oskavad hästi laulda. Casting'ul jäi üks neiu oma plastilisuse ja graatsiaga mulle eriti silma ja saates võib oodata suuri tantsu- ja show-numbreid, mis mulle ju väga meeldivad,» ütles kohtunikekogu esimees Tanja Mihhailova-Saar osalejate valikut kommenteerides. 

«Kuivõrd enamuste osalejatega ma varem kohtunud ei ole, siis loodan, et need julged ja andekad inimesed avanevad saadete käigus nii televaatajale, meile, kui ka iseendale. Ja loodan ka, et nad saavad ruttu üle kergest lavanärvist, mis paratamatult esinemistega kaasas käib ja nad hakkaksid toimuvat nautima,» ütles oma elu esimesse kohtunikurolli astuv Mait Malmsten. Malmstenil on uues saates täita suurem roll, kui lihtsalt hinnangute andmine, just tema käe all saavad noored talendid näitlemiskoolituse.

Püsikohtuniku rolliks valmistub ka kirjanik ja humorist Mart Juur. «Tähtis on saatesse tulla heatujulise, erksa ja puhanuna. Nii et jah, võib küll öelda et teen ettevalmistusi, kui kodus enne saadet pikutan,» kirjeldas Juur uueks väljakutse valmistumist.

Paroodia-show «Su nägu kõlab varsti tuttavalt» stardib 13. oktoobril.

Tagasi üles