Eesti Muusikaauhinnad 2020

Ratastooli sattunud nelja lapse isa Argo sai operatsiooniks vajamineva raha kokku

Argo loodab abi saada eksperimentaalsest ravist.

FOTO: Kuvatõmmis Pealtnägija videost

Kolmapäeval ETV saates «Pealtnägija» üles astunud ratasrooli sattunud nelja lapse isa Argo sai eksperimentaalse tüviraku siirdamiseks vajamineva raha kokku.

Argo kirjutas alles eile Facebooki grupis «Muutes Maailma», et kolme päevaga on kogutud 75 000 eurot. 

«Mina olen imedesse uskunud algusest peale. Mina olen algusest peale olnud veendunud, et tuleb päev, mil ma taaskord jalgadele tõusen. Ja see päev on Teie kõikide abiga liikunud palju lähemale- see päev on liikunud 80 000.- eurot lähemale 0-st, kõigest mõned kuud tagasi. Ma tänan, et ka teie sellesse usute!» kirjutas Argo.

«Teie toetuste, jagamiste ja laikimiste abiga suutsime koguda 3 päevaga üle 75 000.- euro! VAU!» oli nelja lapse isa ilmselgelt rõõmus ning tänas kõiki aitajaid.

«Kogu raha, mis minule tehtud toetustest üle jääb, ootab Muutes Maailma kontodel järgmist abivajajat. Eile peale ETV saadet «Ringvaade», kohtusin telemajas näiteks ühe väga ägeda noore mehe emaga, kelle poeg on täna Venemaal kallitel uuringutel ja kes minuga sarnast lahingut jalule saamise nimel peab. Muutes Maailma jätkab oma tegevust seljaaju vigastustega inimeste ravi ja uuringute toetamisel.»

«Pealtnägija» saade teatas täna oma Facebooki lehel, et viimased 5000 eurot on samuti koos, mis tähendab, et Argo saab peagi minna tüverakusiirdamise operatsioonile, mis ta loodetavasti tulevikus jalule aitab.