T, 5.12.2023

Püha müristus! Skandaalne näitlejatar Amanda Bynes on sotsmeedias tagasi ja näitab uut välimust

Elu24
Copy
Näitlejatar Amanda Bynes 2013. aastal kohtumajas.
Näitlejatar Amanda Bynes 2013. aastal kohtumajas. Foto: Reuters/ScanPix

Endine lapstäht ja näitlejatar Amanda Bynes (33) on sotsiaalmeedias tagasi ja postitab endast Instagrami agaralt pilte.

Kuigi Bynes on kaasa teinud mitmetes Hollywoodi filmides, tuntakse teda siiski rohkem tänu tema «vägitegudele» eraelus. 

Staari allakäik algas 2010. aastal, mil ta hakkas veidralt käituma. Näiteks sõnas ta toona, et teeb näitlemisega lõpparve, sest talle ei meeldi see. Hiljem võttis ta selle väite muidugi tagasi.

2012. aastal sattus ta politseiga sekeldustesse. Toona süüdistati teda purjuspäi autorooli istumises ja politseauto riivamises. Bynes polnud süüdistusega päri ja palus abi president Barack Obamalt, säutsudes Twitteris: «Hei, Barack Obama. Ma ei tarbi alkoholi. Palun vallanda politseinik, kes mu vahistas. Samuti ei põgenenud ma õnnetuskohalt. Lõpp.»

2013. aastal teatas ta, et mitmed maailmastaarid on inetud. Koledad olid näitlejatar sõnul näiteks Jay Z, Drake, Zac Efron, Miley Cyrus ja Rihanna. Seevastu kõigest kuu hiljem kirjutas ta Drakele, et armastab teda.

Lisaks tegi ta samal aastal lõkke ka naabri sissesõiduteele ja kallas oma koera bensiiniga üle. Bynes oli siis viis kuud sunniviisilise psühhiaatrilise järelevalve all. 

2014. aastal toimetati ta Californias taas psühhiaatriahaiglasse sundravile.  

2017. aastal teatas naine, et läks tagasi kooli ning õpib õmblema. Lisaks plaanis Bynes naasta ekraanidele: «Ma igatsen näitlemist ja ma tõepoolest hakkangi sellega uuesti tegelema. Tahan minna telesse, teeksin mõne külalisrolli sarjades, mis mulle meeldivad ja ka peaosa kuskil seriaalis.»

Nüüd naasis Bynes sotsiaalmeediasse ning uutel piltidel on näha, et keerulise taustaga staari välimus on taas drastiliselt muutunud. Vaata pilti:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Amanda Bynes (@amandabynesreal) on

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles