Demi Lovato suurim hirm: laulja postitas sotsmeediasse ehtsa bikiinipildi

Demi Lovato 2017. aast.

FOTO: Reuters / Scanpix

Demi Lovato (27) postitas sotsmeediase ehtsa bikiinipildi, mis on kogunud fännidelt ohtralt poolehoidu. Lauljatar ületas sellega oma suurima hirmu ja tähistas ühtlasi ka rahvusvahelist tselluliidi päeva. 

«See on minu suurim hirm,» alustab Lovato oma postitust, mis on Instagramis praeguseks kogunud üle 15 miljoni reaktsiooni, «bikiinipilt minust, mida ei ole töödeldud.»

Lauljatar kirjutab postituses, et on väsinud oma keha häbenemisest ja selle töötlemisest. «Jah, minu teised bikiinipildid olid töödeldud ja ma vihkan, et seda tegin, aga see on tõsi,» tunnistab Lovato. 

Oma ehtsa bikiinipildiga soovib Lovato alustada uut peatükki oma elus, kus ta on truu endale, ning ei proovi teha asju vastavalt teiste standarditele.

«Seega siin olen mina, kes ei häbene ega karda ning on tunneb uhkust oma kehast, mis on läbi elanud nii palju ja jätkab üllatamist, kui ükskord sünnitama peaksin,» kirjutas Lovato uhkusega.

Lisaks tunnistab Lovato, et kuigi ta ei ole sillas oma kehast, peab ta sellest lugu ja vahel on see parim, mida ta teha saab. 

«Loodan, et inspireerisin täna kedagi väärtustama oma keha,» lisab Lovato lõpetuseks.

Vaata pilti SIIT.