Kõik julged ja vallalised, ärgake! Henri Laumets viib raadioeetris kokku üksikuid südameid

Raadio Elmar
Copy

Raadio Elmar saatejuht Henri Laumets käis külas Kanal 2 saates «Õhtu!», kus ta rääkis kuumast suhtesaatest «Õhus on armastust». 

Henri Laumets juhib raadio Elmar eetris nädalavahetuste hommikuprogrammi. Lisaks sellele hakkab ta koos Kristiina Krausiga läbi viima tutvusmissaadet «Õhus on armastust», mis on otse-eetris igal reedel alates kell 19.00. 

Laumets rääkis Kanal 2 saates «Õhtu!» oma varasematest paari panemise kogemustest. «Tuleb teha rõõmsat tööd ja elust rõõmu tunda ning miks mitte seda ka siis teistele pakkuda. Olen ka varem kokku puutunud paari panemisega. Nimelt igal aastal teen ma enda kodus Halloweeni peo ja kutsun sõbrad külla. Kummaline nähtus on see, et igal aastal tekib sel peol üks uus paar ja see paar jääb püsima aastateks! Igal aastal mõtleme, milline paar meil siis nüüd tekib,» muigas Laumets.

Tutvumissaade «Õhus on armastust» on raadio Elmar eetris olnud juba aastaid ning selle käigus on oma ühise tee leidnud palju toredaid paare. «On ka selliseid inimesi, kes on isegi abiellunud. Muidugi on ka neid, kes elavad koos ja ma loodan, et nende kooselu jääb aastateks püsima. See saade töötab ja ma annan oma parima, et minu kosjakontori oskused töötaksid kõige paremini,» lisas saatejuht.

Vaata saatele «Õhtu!» antud intervjuud ning saa teada, millise staariga Henri ise kõige paremini kokku sobituks. Lisaks räägiti veel Laumetsa põnevatest väljakutsetest.

«Õhus on armastust» on raadio Elmar otse-eetris juba täna kell 19.00. Kõik vallalised, olete oodatud osalema! 

Raadio Elmar saatejuhid Kristiina Kraus ja Henri Laumets
Raadio Elmar saatejuhid Kristiina Kraus ja Henri Laumets Foto: Raadio Elmar
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles