T, 30.05.2023

Getter Jaani avameelselt: mõne kogemuse tõttu on mu süda justkui põrgust läbi käinud

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Getter Jaani.
Getter Jaani. Foto: Liis Treimann

Mais esimest korda emaks saanud lauljatar Getter Jaani (26) avaldab sotsiaalmeediasse tehtud postituses, miks tuleb tänulik olla iga kogemuse eest.

«Ma olen tänulik iga kogemuse eest, mis elu mulle on toonud,» kirjutab lauljatar Instagrami tehtud postituses.

«Tuleb tõdeda, et vahel mõne kogemuse tõttu on minu süda käinud justkui põrgust läbi, aga ma ei vahetaks seda millegi vastu.»

«Kõik kogemused, olgu need head või halvad on mind viinud selleni, kus ma praegu olen, kes ma olen, kes on minu ümber, mis mul on ja kes mul on,» avaldab Getter.

Ja nii ongi - tänulikkus on tähtis, kui võtta eeskujuks mitmed usundid ja moraalifilosoofid, kes seda rõhutavad. Samas on aastate jooksul tänulikkuse praktiseerimisest hakatud rohkem rääkima ja kirjutama ka peavoolumeedias.

Kirjutatakse, et tänulikkuse praktiseerimine muudab õnnelikumaks ning õpetab elu nautima. Mitmed väljaanded on kirjutanud isegi sellest, et tänulikkust praktiseerides on võimalik lahendada ka igapäevaseid probleeme.

Lauljatar Getter Jaani (26) ja tema elukaaslane Ott-Sander Palm said pisitütre vanemateks 10. mail. Paarikese esimene ühine laps sai nimeks Emily Palm.  

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles