Eurolaulu Raadio

Pepu- ja bikiinipiltide tulv: häbitud Instagrammerid on leidnud viisi, kuidas isegi orkaan Doriani valguses end reklaamida

Pilt on illustratiivne: Indiana Sanchez, Miss Nicaragua 2009 fotosessioonil Bahamadel.

FOTO: HO / REUTERS

Tähelepanu otsivad Instagrammerid avaldavad sotsiaalmeedias kaastunnet orkaani Dorian ohvritele, ent teevad seda väga maitsetul ja ebasobival moel, kirjutab The Sun.

Briti tabloid kirjutab ka, et «häbiväärsete» postitustega «palvetatakse» väidetavalt Bahama saarte elanike eest.

Orkaanis Dorian on hukkunud viis inimest ning üle 13 000 inimese kodud on hävinenud.

Ent vaatama sellele kasutavad mitmed nartsissistlikud sotsiaalmeedia kasutajad katastroofi ära ning postitavad sotsiaalmeediasse bikiinipilte Bahamadelt, et laike koguda, kirjutab News.com.au.

Näiteks postitas üks Instagrami kasutaja oma tagumikust «belfie» (bottom selfie - toim) ning kirjutas selle juurde: «Palvetades selle ilusa riigi turvalisuse eest. #Bahamas.»

Loomulikult reageerisid mitmed sotsiaalmeedia kasutajad pildile negatiivselt. Mitmed kasutajad leidsid, et tegu on «häbiväärse» pildiga ning palusid, et tüdruk pildi kustutaks.

Pilt on tänaseks Instagramist kustutatud, ent seda on võimalik vaadata SIIT!

Veel teinegi Instagrami kasutaja postitas bikiinipildi, mille juurde kirjutas: «Minu mõtted ja palved on mu sõpradega Bahama saartel.»

Pilti näed SIIT!

Ka «Moodsa perekonna» staar Sofia Vergara on sotsmeedia kasuajatelt sugeda saanud, sest postitas Instagrami pildi, mille juurde kirjutas: «Oodates Doriani.»

Sofia Vergara 2019. aastal «Ükskord Hollywoodis» esilinastusel.

FOTO:  AFP/Scanpix

Inimesed reageerisid näitlejatari postitusele koheselt ning paljud leidsid, et tegemist oli ebasobiva kommentaariga. «Ma olen sinu fänn, aga sinu kommentaar Doriani kohta polnud naljakas,» teatas üks fännidest.

«See pealkiri on tundetu. Inimesele ei meeldi see,» lisas veel teinegi.

Vaata Vergara pilti SIIT!

Teisalt oli ka fänne, kes Vergarat kaitsesid ning leidsid, et naise kritiseerijaid on «lumehelbekesed» ning reageerivad üle.

Vaata ka pilte, millega «palvetatakse» väidetavalt Bahama saarte elanike eest:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The only B word I’d ever call my btch is BEAUTIFULLLL 🌸 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ On a serious note though, my favorite (most beautiful) beaches in the world are being torn up by hurricane Dorian as we speak 😞 the Bahamian people are heavy on my heart and in my prayers. Please do your part (however big or small) in helping them even though they are miles away. Don’t forget them. They have lost EVERYTHING. Some even family. Let’s not keep living our lives like nothing ever happened just because it didn’t hit us directly. Let’s be good humans and help each other 😔💛 #Bahamas #TheBahamas #HurricaneDorian #Bimini #bahamaslife #beach #traveler #beaches #Summer #throwback #carribean #bluewaters #friends #bikinigirls #bikinis #boatlife #boating #saltlife

A post shared by @ ana_runs on