P, 24.09.2023

Pane tähele ja tule kohale! Kanal 2 alustab sügishooaega otse publiku keskelt

Elu24
Facebook
Comments
«Õhtu!» saatejuhid: Jüri Butšakov, Piret Laos, Robert Rool
«Õhtu!» saatejuhid: Jüri Butšakov, Piret Laos, Robert Rool Foto: Kanal 2

Kanal 2 täna startiv uus ja värvikirev telesügis saab hoo sisse Tallinna Kristiine keskuse O’Learyse meelelahutuskeskuses. Uudistemagasini «Reporter» ja meelelahutusliku otsesaate «Õhtu!» hooaja avaosad jõuavad teleekraanidele avalikult salvestuselt.

Kanal 2 kutsub televaatajad osa saama sügishooaja avalöögist ning kohtuma oma telelemmikutega.

Kell 19:00 alustab Kanal 2 uudistemagasin «Reporter» uut sügishooaega Kristiine keskuse O’Learys meelelahutuskeskusest otse publiku keskelt.

Kell 20:00 on kõigil huvilistel võimalik vaadata suurelt ekraanilt Katrin Lusti ajakirjandusliku telemagasini «Kuuuurija» uue hooaja avaepisoodi, mis hoiatab tuhandeid eestimaalasi, kelle vara on seaduse tõlgendamise tõttu ohus. Lust uurib tänases «Kuuuurijas», miks tuhanded lahutatud abielupaarid seaduselünga tõttu kõigest ilma võivad jääda.

«Põletavaid teemasid on palju, mis tulemas. Iga hooaeg tundub et tuleb super. Aga see hooaeg on tõesti nii , et sellist asja pole varem olnud, kus on niipalju lugusid, mis on varasalves millega uude hooaega minna,» kommenteerib Lust.

Kell 21:00 stardib publiku keskelt ka otsesaate «Õhtu!» uus meelierutav hooaeg koos aasta meelelahutajate Piret Laose, Jüri Butšakovi ja Robert Rooliga eesotsas. Suurele avalikule salvestusele on oodata mitmeid toredaid saatekülalisi.

Teiste seas näitlejad Henrik Kalmet ja Liisa Pulk, muusikud Reigo Ahven ja Hanna-Liina Võsa ning poliitik Indrek Tarand.  Spordilegendid Aivar Kuusmaa ja Martin Müürsepp peavad särtsakas otsesaates aga maha ennenägematu korvpallilahingu.

Sügishooaja avalikul avaüritusel on publikul võimalik kohtuda ja teiste Kanal 2 toredate saatejuhtide ja tegijatega.

«Reporter» stardib täna Kanal 2s ja Kristiine keskuse O’Learyses kell 19:00, «Kuuuurija» uus põrutav hooaeg kell 20:00 ja «Õhtu!» kell 21:00.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles