Galerii: Veenab või mitte? Malbe inglise roosinupp Emma Stone asub dalmaatsiakoertele hammast ihuva Cruella rolli

Spekter
Copy

Inglise näitlejanna Emma Stone («Soosik», «La La Land», «Maagia kuuvalgel», «Zombieland») asub Disney 2021. aastal ilmuvas filmis kehastama filmimaailma number üks koertevaenlast Cruella de Vili. 

1956. aastal raamatuveergudel loodud tegelaskuju on kinoekraanil loomasõpradele hirmu nahka ajanud nii animeeritud kujul kui ka näitlejate kehastuses, kellest kõige ikoonilisem on kindlasti Glenn Close'i versioon vastavalt 1996 ja 2000. aasta koguperefilmides «101 dalmaatsiakoera» ja «102 dalmaatsiakoera». 

Cruella saatanlik naer:

Mäletatavasti ihkas salakaval ja armutu moegurmaan Cruella endale üle kõige dalmaatsiakutsikate nahast kasukat – uus film keskendubki de Vili noorusele 1970ndate Inglismaal, kus punkliikumisest haaratud Cruellal hakkab tasapisi kujunema kinnisidee koertest kasukaid teha. Linaloos, mis hakkab kandma pealkirja «Cruella», teeb kaasa ka Emma Thompson.

Disney avaldas juba ka esimese foto Emma Stone'ist kuulsas rollis. Kuivõrd hästi siiani eranditult sümpaatseid ja armastusväärseid, ehkki sageli väikese kiiksuga tegelasi kehastanud näitlejannale kuratlik roll sobib, saame kahe aasta pärast teada. Et aga Stone'ile 70ndad ja punk sobivad, pole üldse kahtlustki:

Veidi aja eest astus Stone üles Paul McCartney uues stiilses muusikavideos, milles samuti omajagu koomiksilikkust ja punki:

Stone naaseb Eesti fännide ette kinoekraanile aga juba oktoobri lõpus, kui kinodesse jõuab komöödia «Zombieland 2: Topeltlask».


Kümme aastat pärast seda, kui «Tere tulemast Zombimaale» sai hitiks ja kultusfilmiks, tulid peaosatäitjad (Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslin ja Emma Stone), režissöör Ruben Fleischer («Venom») ja stsenaristid Rhett Reese ja Paul Wernick («Deadpool») kokku, et filmile järg teha. Keset koomilist kaost, mis ulatub Valgest Majast riigi keskosani, tuleb neljal kangelasel seista vastamisi pärast esimest filmi arengu läbi teinud paljude uut liiki zombidega ja uute inimestest ellujäänutega. Kuid kõige keerulisem on neil tulla toime omaenda tüütu asendusperega.

Apollo Kinodes alates 25. oktoobrist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles