P, 22.05.2022

«Inetu Betty» staari veel mäletad? Vaata, milline näeb ta välja nüüd!

Elu24
«Inetu Betty» staari veel mäletad? Vaata, milline näeb ta välja nüüd!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Vanessa L. Williams (56) on eestlastele tuntud sellisest sarjadest, nagu näiteks «Meeleheitel koduperenaised» ja «Inetu Betty». Vaata aga, milline näeb näitlejanna välja nüüd ja millega ta tegeleb!

USA komöödiasari «Inetu Betty» alustas teleekraanidel 2006. aastal ning sarja toodeti neli hooaega, viimane neist valmis 2010. aastal. Eestis jooksis sari Kanal 2 telekanalilt.

Stseen sarjast «Inetu Betty». Pildil Vanessa L Williams ja Michael Urie.
Stseen sarjast «Inetu Betty». Pildil Vanessa L Williams ja Michael Urie. Foto: Scanpix/DI

Sarjas kehastas Williams Wilhelmina Slaterit, kes oli enesekeskne, kaval ning pildus kogu seriaali vältel kaikaid kodarasse nimitegelase Betty Suarezi bossile Daniel Meade'ile.

Aastatel 2010-2012 mängis ta telesarjas «Meeleheitel koduperenaised», kus kehastas Renee Perry tegelaskuju. 

«Meeleheitel koduperenaised»:Vanessa Williams, Felicity Huffman ja Marcia Cross. 2012.
«Meeleheitel koduperenaised»:Vanessa Williams, Felicity Huffman ja Marcia Cross. 2012. Foto: Scanpix / REUTERS

Lisaks sarjadele on ta aastate jooksul teinud kaasa ka rohketes filmides. Samuti on tal selja taga ka lauljakarjäär, tema tuntumad lood on näiteks «Save the Best for Last», «Dreamin'» ning «Colors of The Wind».

Williams on võitnud nii Grammy, Emmy kui ka Tony auhinna.

Samuti on ta ka endine miss, nimelt krooniti ta 1983. aastal Miss Ameerikaks. Küll aga ostis ajakiri Penthouse tema alastifotod ja avaldas need. Puhkenud skandaali tõttu tuli Williamsil paraku oma tiitel loovutada.

Vanessa Williams 1983. aastal, mil ta Miss Ameerikaks krooniti. Paraku tuli tal hiljem oma tiitel loovutada, sest ajakiri Penthouse ostis tema alastifotod ja avaldas need.
Vanessa Williams 1983. aastal, mil ta Miss Ameerikaks krooniti. Paraku tuli tal hiljem oma tiitel loovutada, sest ajakiri Penthouse ostis tema alastifotod ja avaldas need. Foto: Scanpix/ AP

1987. aastal abiellus ta suhtekorraldaja Ramon Hervey II, paarikese esimene laps Melanie sündis 1987. aastal, tütar Jillian sündis 1989. aastal ja poeg Devin sündis 1993. aastal. Vanessa ja Ramoni abielu lõppes 1997. aastal.

Teist korda abiellus ta 1999. aastal NBA endise korvpalluri Rick Foxiga. Kooselust sündis 2000. aastal tütar Sasha. Vanessa ja Rick läksid lahku 2005. aastal.

 Vanessa Williams ja Miss New Jersey 1995 tiitlikandja Dena Blizzard Miss America 2016. aasta missivõistlusel.
 Vanessa Williams ja Miss New Jersey 1995 tiitlikandja Dena Blizzard Miss America 2016. aasta missivõistlusel. Foto: Scanpix / AFP

2015. aastal abiellus Williams raamatupidaja Jim Skripiga. 2018. aastal teatas Vanessa, et on tagasi stuudios ning töötab uue albumi kallal. 

Hiljuti väisas ta Brian Edwardsi raamatu «I Might Have Been Queen» esitlust, kus 56-aastane näitlejatar jäi silma oma noorusliku välimuse poolest. Teisalt reedab näitlejatari nägu, et ta on aastate jooksul ilukohendusi teha lasknud.

Williams ei tee sellest ka ise saladust, sest juba 2008. aastal tunnistas ta Botoxi kasutamist ning nimetas seda «tõeliseks imeks».

Vaata pilte meie galeriist!

Märksõnad
Tagasi üles