R, 31.03.2023

Video: Gerard Butleri sõnul näitas ta 400 inimesele seda, mida poleks pidanud näitama

Inna-Katrin Hein
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Gerard Butler 2019
Gerard Butler 2019 Foto: LISA O'CONNOR / AFP/Scanpix

Šoti päritolu Hollywoodi staar Gerard Butler on aegajalt riietatud nii nagu õigele šoti mehele kohane ehk ta kannab kilti, mille all traditsiooniliselt aluspükse ei kanta.

49-aastane Butler oli külaliseks Conan O’Brieni jutusaates, kus ta avalikustas, et oma õe pulmas oli tal seljas kilt, mille tõttu paljastus ka see, mida tavaliselt ei näidata, teatab cnn.com.

Kildis šotlased. Pilt on illustreeriv
Kildis šotlased. Pilt on illustreeriv Foto: Paolo Gallo Modena P.IVA 11478570010 / PantherMedia /Scanpix

«Mulle meeldib kilti kanda, sest olen šotlane. Kannan seda igal võimalikul juhul, kaasa arvatud pulmades. Mul oli see seljas ka oma õe pulmas, kus ma istusin nii, et minu alakeha paljastus. Ega mul kildi all midagi ei olnud ja vist kõik 400 inimest nägid seda. Igatahes tegi ema mulle hiljem märkuse,» teatas staar.

Butler lisas, et kildijuhtum leidis aset katoliku kirikus ta õe laulatuse ajal. Ta istus altari juures, tal olid jalad istudes laiali ja kildi alt paistis nii mõndagi.

Gerard Butler 2018
Gerard Butler 2018 Foto: Diego Corredor/MPI/Capital PictuDiego Corredor/MPI/Capital Pictures / MPI99/Scanpix

«Järsku märkasin, et mu ema, kes istus esimeses reas, vaatas mind kummalise pilguga. Siis pani ta oma käed kokku, ta nagu palvetas. Arvasin, et ta andis mulle märku, millal tuleb palvetada. Panin oma käed kokku ja mu pilk suundus alla. Siis sain aru, millele mu ema viitas. Igatahes said vist kõik kohal olnud teada, et mul ei olnud aluspükse jalas,» naeris staar.

Midagi sarnast leidis aset ka ta venna pulmas, sest ta on kildi kandmises veel kogenematu ja ta peab rohkem harjutama, kuidas seda rõivaeset kanda.

Butleri sõnul sünnivad šoti mehed kiltides ja traditsiooniliselt ei kanna nad kildi all mitte midagi.

«Ma ei riku seda traditsiooni, pean sellest kinni,» lisas näitleja.

Gerard Butler 20. augustil 2019
Gerard Butler 20. augustil 2019 Foto: Jordan Strauss / AP/Scanpix
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Märksõnad
Tagasi üles