Eesti Muusikaauhinnad 2020

Briti kodanik jättis kõrtsi ette suure sõnnikuhunniku koos vulgaarse sõnumiga

Sõnnik. Pilt on illustratiivne.

FOTO: Scanpix / Bildhuset

Hampshire maakonnas, Suurbritannias, jättis kodanik kõrtsi ette suure koguse sõnnikut. Hommikul tööle tulnud töötaja avastas haisva hunniku, koos vulgaarse sõnumiga, vahendab The Sun.

Hampsire maakonnas asuv Hawkeye kõrts sai 19. augusti hommikul ootamatu üllatuse osaliseks. Nende asutuse ette oli jäetud suur sõnnikuhunnik, millel olid vulgaarset sõnumit edastavad plakatid.

«Peremees k***b mu abikaasat,» oli plakatitel kirjas.

Hetkel ei ole teada, kas tegu oli tõepoolest solvunud abikaasaga, või oli see lihtsalt tüng. Kõrtsi peremees, kes on ka ise abielus, helistas sõnnikuhunnikut nähes kohe politseisse. 

Meediaga rääkides eitas peremees plakatitel olevat süüdistust ning ütles, et tegu on laimuga. «Ainus, mida tean on see, et tulin pool kaheksa hommikul tööle, ja tee peal oli suur hunnik s***a,» lisas peremees.

Tema sõnul oli tegu pahatahtliku teoga, millega proovitakse tema äri rikkuda. «See on põhjendamatu ja pole tõsi,» lisas ta lõpetuseks.

Järgmise päeva õhtuks oli uudis meediasse jõudnud ning Hawkeye kõrts jagas ühte artiklit Facebookis positiivse sõnumiga.

«Kes oleks võinud arvata, et nii lihtsalt saab natuke kuulsust ja tuntust,» oli postituses kirjas. Lõpetuseks visati nalja, et peremees ja postituse autor käisid juuksuris ja maniküüris.

Postituses näed ka kõnealust sõnnikuhunnikut.

Politsei uurib juhtunut.

Tagasi üles