L, 10.06.2023

Pildid ja video: Briti naisel on viimased 17 aastat olnud eriskummaline fetiš

Elu24
Facebook Twitter
Comments

50-aastane Esther on pärit Suurbritanniast ning on viimased 17 aastat oma elust pühendanud ühele eriskummalisele kinnisideele. Naine on totaalselt sõltuvuses punastest telefoniputkadest, vahendab storytender.com.

«Tere, minu nimi on Esther, ja mul on punaste telefoniputkade fetiš,» tutvustab ennast 50-aastane kahe lapse ema. Estheri pojad, 24-aastane Scott ja 19-aastane Ben, ei ela koos emaga, kuid toetavad tema sõltuvust.

«Kui ma näen midagi punase telefoniputkaga seotud, ma pean selle endale saama,» kirjeldab Esther oma eriskummalist harjumust. Tema maja on kaetud telefoniputka motiiviga ja ta armastab nostalgiat, mis nendega kaasneb. «Need on tõelised Suurbritannia ikoonid,» põhjendab Esther.

Estheri kinnisidee algas 17 aastat tagasi, kui ta märkas kaltsukas 152 cm kõrgust CD/DVD-riiulit. «Ma armusin sellesse ja nüüd, kui ma näen midagi sellega seoses (telefoniputkaga - toim.), ma pean selle saama, käekottidest kuni toidukandikuni,» kirjeldab naine. 

Hiljuti lasi Esther endast telefoniputkas teha ka siivutuid pilte. «See oli midagi, mida ma alati teha olin tahtnud,» rääkis Esther oma soovist poseerida punases telefoniputkas pesu väel.

Estheri sõnul teavad kõik, et naisel on telefoniputka fetiš. «Inimesed, kellega ma Facebookis rääkinud olen, saadavad mulle postiga kingitusi,» lisab Esther, kuid teatab kurvastusega, et tal on juba kõik olemas ning kingitused korduvad.

Nüüd, kus Esther on ligi 17 aastat enda kinnisidee najal oma kodu telefoniputkadega katnud, on ainsana puudu tõeline telefoniputka. Naine kogub hetkel selleks raha.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles