Dr. Quinn ehk Jane Seymour tagasi ekraanil! Noortedraamas «Tundekeeled.Vabatants» satub tuline baleriin armukolmnurka

Spekter
Copy
Juliet Doherty ja Jane Seymour filmis «Tundekeeled.Vabatants»
Juliet Doherty ja Jane Seymour filmis «Tundekeeled.Vabatants» Foto: IMDB

Vaimustavate koreograafiliste stseenidega romantilises noortedraamas «Tundekeeled.Vabatants» (High Strung. Free Dance) tuleb noortel tantsijatel New Yorgis läbilöömise nimel end viimseni proovile panna, tuues ka isiklikke ohvreid.

Frank Sinatra laulis kunagi New Yorgist nii: «Kui see õnnestub siin, õnnestub see ka igal pool mujal!» Igal aastal sõidavad tuhanded noored edu lootes linna, mis kunagi ei maga. See film räägib neist kahest. Barlow (tantsija Juliet Doherty) on andekas baleriin, kes otsustas New Yorgis oma unistuse täita. Kahjuks polnud esimene kokkupuude tegelikkusega kuigi meeldiv: kogenud balletiõpetaja Oksana (teda mängib «Doktor Quinnist» tuntud Jane Seymour) ütleb avameelselt, et Barlow on täiuslikkusest kaugel. Tütarlaps otsustab mitte alla anda ja läheb uue Broadway tantsulavastuse prooviesinemisele.

Juliet Doherty ja Thomas Doherty filmis «Tundekeeled.Vabatants»
Juliet Doherty ja Thomas Doherty filmis «Tundekeeled.Vabatants» Foto: IMDBLavastaja Zander (Thomas Doherty – ei ole peaosatäitjaga suguluses) märkab Barlow'd ja valib ta välja. Mõni päev hiljem ühineb trupiga andekas pianist Charlie (Harry Jarvis), kes tuli – nagu Barlow'gi – New Yorki oma unistust teoks tegema. Noorte vahel tärkab vastastikune sümpaatia, kuid ka Zander pole Barlow' vastu ükskõikne ja too avastab end armukolmnurgast.

Etenduse proovid lähevad aina pingelisemaks, koormus kasvab ning ei Charlie'l ega Barlow'l jää aega millekski muuks. Töö tähendab pidevat stressi, konkurentide reetlikkus ja halastamatu võitlus nõuavad mõlemalt lõivu.

Eheda ja kaasahaarava filmi režissöör on Michael Damian, kes lavastas 2016. aastal ka «Tundekeelte» esimese osa. Peaosa mängib 21-aastane Juliet Doherty, kes võitis 2012. ja 2014. aastal maailma suurima tantsuvõistluse Youth America Grand Prix. Filmi koreograafia on seadnud Emmy-võitja Tyce Diorio, tõsielusarja «Tantsi, kui oskad» koreograaf, kes on töötanud ka niisuguste tähtedega nagu Janet Jackson, Paula Abdul, Jennifer Lopez ja Ricky Martin.

Apollo Kinodes alates 11. oktoobrist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles