Miks eestlased ei naerata? Vaata järgi Eesti esimese munadega komöödia «Ühemeheshow» treilerist

Spekter
Copy

Novembris ehk meeste tervise kuul (tuntud ka kui «movember») jõuab kinodesse uus komöödia «Ühemeheshow», mille värske treiler annab aimu eesootavast humoorikast ja südamlikust loost.

«Ühemeheshow» on Eestis elava ameerika püstijalakoomiku Stewart Johnsoni elust inspireeritud lugu, mille keskmes on raadio DJ Chuck Berger, keda kehastab Johnson ise. Tema naine tahab ta maha jätta, tema ülemus tahab ta vallandada ja nagu sellest veel vähe oleks, isegi tema munand tahab temast lahti saada. Arstidelt munandivähi diagnoosi saamise järel on Chucki suurimaks hirmuks, et temast saab munadeta mees. Raske haigusega võitlema asudes avastab Chuck peagi, milline vägi on huumoril ja aususel. 

Chucki abikaasa Helena rollis on Marta Laan (hittsaade «Su nägu kõlab tuttavalt», menusari «ENSV») ja Chucki ülemust Hendrikut mängib Henry «Genka» Kõrvits («Klassikokkutuleku» triloogia). Kõrvalosades teevad kaasa Janek Joost («Sügisball», telesari «Miks mitte!?»), Külliki Saldre («Klassikokku tulek 2», «Kertu»), Ingrid Isotamm («Tuliliilia», «Risttuules»), Viido Polikarpus, Tatjana Jegoruškina, Pontus Olgrim ja Tómas Lemarquis («Blade Runner 2049», «Mihkel»).

Filmi stsenaristid on Al Wallcat ja Stewart Johnson, režissöör Al Wallcat. 

Osa filmi tulust annetatakse vähiravifondile Kingitud Elu, et kinkida abivajajatele lootust ja täisväärtuslikke elupäevi.

Apollo Kinodes alates 1. novembrist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Foto: Pressimaterjal
Tagasi üles