L, 26.11.2022

Disney staar sai seksikate piltide eest sotsmeedias kõva peapesu

Elu24
Disney staar sai seksikate piltide eest sotsmeedias kõva peapesu
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Dove Cameron 2019. aastal.
Dove Cameron 2019. aastal. Foto: Scanpix/AdMedia/SIPA / Birdie Thompson/AdMedia/SIPA

Disney staar Dove Cameron (23) tekitas hiljuti paljudes sotsiaalmeedia kasutajates pahameelt Instagrami postitatud piltide tõttu.

23-aastane näitlejanna sattus jälgijaskonna pahameele alla, sest internetirahva arvates olid tema hiljutised instapildid ta noorte fännide jaoks sobimatud.

«Sa oled professionaalne näitleja, kes töötab Disney heaks ja mitte mingi pin-up tüdruk!» kommenteeris üks pahane sotsmeedia kasutaja.

«Lapsed jälgivad su kontot ja sinul on niimoodi nibud väljas,» kirjutas veel teinegi.

«Sa unustasid rinnahoidja selga panna... kui piinlik,» lajatas veel kolmaski.

Ent noor näitlejatar ei paista pahameelest välja tegevat. Ta jagas ühe pildi juures hoopis lõiku raamatust «Singing Woman: Voices of the Sacred Feminine». «Naisi on ajalooliselt süstemaatiliselt allasurutud. Meie kollektiivsest vaimsust on enamasti rikutud nii, et see sobiks meeste ja võimulolijate vajadustega,» kirjutas ta.

VAATA KÕNEALUSEID PILTE SIIT!

Noor näitlejatar kirjutas ka, et kõik see mõjutab sügavalt tüdrukute ja naiste enesehinnangut. «Selle mõju avaldub nende eluvalikutes, partnerites ja rahalises kindlustundes kogu nende ülejäänud elu.»

«See mõjutab ka seda, kuidas nende tulevased partnerid neid vaatavad - ja lõpuks neid ka kohtlevad. Meie tüdrukud väärivad paremat. Nüüd on aeg tutvustada KÕIKIDELE lastele feminismi ja naisekeskset vaimsust,» teatas ta.

Märksõnad
Tagasi üles