Nalja kui palju! Macaulay Culkin jagas endast pilti, kus näitab, milline näeks «Üksinda kodus» praegu välja

Elu24
Copy
Kevin McCallister tegelaskuju, keda mängis Macaulay Culkin filmis  «Üksinda kodus».
Kevin McCallister tegelaskuju, keda mängis Macaulay Culkin filmis «Üksinda kodus». Foto: Scanpix / ©TopFoto

Walt Disney Company teatas hiljuti, et USA komöödifilmist «Üksinda kodus» vändatakse uusversioon. Uudisele reageeris ka filmis mänginud Macaulay Culkin (38) ja seda üpris humoorikalt.

Paljud inimesed polnud õnnelikud, kui Disney teatas, et filmid «Üksinda kodus», «Öö muuseumis» ja «Ühe äpardi päevik» saavad uusversiooni, vahendab Ladbible.

Apollo kinoportaal kirjutab, et filmist tehakse värske versioon vaatamiseks uuele põlvkonnale. Kas see tähendab seda, et uues filmis saab Kevin guugeldada juhiseid, kuidas 3D printida varaste jaoks veelgi keerulisemaid lõkse? Eks see selgub siis, kui uus film ilmavalgust näeb.

Inimesed pole uusversiooni mõttest sillas, kuna vaid esimene osa «Üksinda kodus» filmidest oli tõeliselt silmapaistev. «Üksinda kodus 2» oli filmisõprade meelest samuti hea, ent sealt edasi läksid järjefilmid üha kehvemaks.

Samuti ei mõista filmisõbrad, miks Disney tahab «Üksinda kodus» filmist uusversiooni teha, kui esialgne versioon on nõnda hea?

Asja sekkus ka näitleja Macaulay Culkin, kes mängis filmis Kevin McCallisteri ning avaldas sotsiaalmeedias, milline uusversioon välja näeks, kui nad tahaksid teda peaosatäitjana kasutada.

«Selline näeks ajakohastatud «Üksinda kodus» tegelikult välja,» säutsus ta Twitteris. Hetk hiljem säutsus ta uuesti ja kirjutas: «Hei, Disney. Helista mulle!»

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles