T, 21.03.2023

Politsei otsib hommikumantlis ja sussides öösel kaduma läinud poissi

Elu24
Politsei otsib hommikumantlis ja sussides öösel kaduma läinud poissi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
Inglismaal kaduma läinud poiss
Inglismaal kaduma läinud poiss Foto: SWNS / SWNS

Inglismaal on kaduma läinud 11-12 aastane poiss, kes jäi bussijaama turvakaamerate ette kandmas susse ja hommikumantlit. Politsei on alustanud poisi otsinguid.

Inimeste kadumise laine jätkub. Elu24 kirjutas eile, kuidas noor eestlanna jäi Hong Kongis teel Austraaliasse kaduma. Tema õde tegi Facebooki ülekutse, paludes inimeste abil naise leidmisel.

Nüüd on Inglismaal kaduma läinud noor poiss, kes umbes 22:15 eile õhtul läks Memorial Gardensis Staplefordi linnas bussi peale. Bussijaama turvakaamerale jäänud poiss kandis Puma dressipluusi, susse ja hommikumantlit, vahendas The Sun.

Ta olevat bussijuhile öelnud, et viibis piirkonnas elavate sõprade juures, aga on nüüd teel Chaddesdeni asuvasse koju. Aga ta tuli juba Old Rock pubi juures maha ja hakkas tagasi Nottinghami poole kõndima. Stapleford asub Nottinghamist umbes kuue miili ehk 10 kilomeetri kaugusel.

Inglismaal kaduma läinud poiss.
Inglismaal kaduma läinud poiss. Foto: SWNS / SWNS

Politseiinspektor Paul Hennessy, kes poisi kadumist uurib, sõnas: «Tegu on väga ebatavalise juhtumiga, mis paneb meid poisi turvalisuse pärast tõsiselt muretsema.»

«See on tingitud õhtusest ajast, ebatavalisest olukorrast, tema meeleseisundist ja tõsiasjast, et tal pole juurdepääsu sobivatele riietele, rahale ega mobiilile, et pere või sõpradega ühendust võtta.»

«Ma tahan olla absoluutselt arusaadav, kui ma ütlen, et poiss pole pahandustesse sattunud ning meie prioriteediks on asjaolude väljaselgitamine, tema asukoha kindlaks tegemine ja ta leidmine.»

Poiss on valgenahaline, tumedate juustega ja viimati nähti teda kandmas halli hommikumantlit, millel võib olla ka kapuuts. Tal on seljas Puma dressipluus, mustad pidžaamapüksid, mustad sussis ja valged sokid.

Usutavasti on poisil kaasas ka musta värvi mobiiltelefon, millel on aku tühjaks saanud. 

Politsei palub kõikidel inimestel, kes on poissi näinud, sellest võimudele teada anda.

Märksõnad
Tagasi üles