ENNE JA NÜÜD FOTOD: vaatame, mis on telesarja «Beverly Hills 90210» staaridest nüüdseks saanud

«Beverly Hills 90210» näitlejad. Vasakult naised: Jennie Garth, Gabrielle Carteris, Shannen Doherty ja Tori Spelling. Vasakult mehed: Ian Ziering, Jason Priestly, Luke Perry ja Brain Austin Green

FOTO: Supplied by Capital Pictures /Scanpix

Populaarsest telesarjast «Beverly Hills 90210» on valminud uusversioon, mille esimene episood on USAs juba ka lendu lastud. Sedapuhku tegi Elu24 ülevaate sarjas kaasa teinud näitlejatest - vaata, millega nad nüüd tegelevad ja millised välja näevad!

  • Shannen Doherty (48)

Shannen Doherty.

FOTO: Scanpix/AFP/Zumapress.com

Shannen mängis teleseriaalis Brenda Walshi tegelaskuju. Ka on ta kaasa teinud menukas telesarjas «Võluvägi» ning mänginud filmides, nagu näiteks «Girls Just Want To Have Fun», «Christmas Caper», «Burning Palms», «Growing The Big One» jne.

Ta hakkas «Beverly Hills 90210» tegemisel staaritsema, ei ilmunud õigel ajal võtetele ja esitas utoopilisi nõudmisi. Ta vallandati pärast neljandat hooaega 1994.

Doherty oli kihlatud kosmeetikafirma Max Factor pärija Dean Jay Factoriga, kuid nad läksid lahku. Mees võttis läbi kohtu Doherty vastu lähenemiskeelu pärast seda, kui naine üritas teda autoga alla ajada.

2001 tabas politsei Doherty joobnuna rooli tagant, talle määrati trahv ja ta sai kolme aasta pikkuse tingimisi karistuse.

47-aastane Doherty on kolmandat korda abielus, ta abikaasa on fotograaf Kurt Iswarienko. Nad abiellusid 2011.

Näitlejannal diagnoositi 2015 rinnavähk, millest ta nüüdseks on paranenud.

  • Jason Priestley (49)

Jason Priestley.

FOTO: Scanpix/Capital Pictures/Zumapress.com

Jason kehastas sarjas Brandon Walshi. Lisaks on ta aastate jooksul kaasa teinud mitmetes tuntud filmides, nagu näiteks «Tombstone», «Calendar Girl», «Love and Death on Long Island», «Goodnight For Justice». Ta on tegev ka teleprodutsendina.

«Beverly Hills 90210» tõi talle kuulsuse, millega ta üritas hakkama saada alkoholi tarbides. Väidetavalt ilmus ta nii intervjuudele kui pressikonverentsidele joobnuna.

1998. aastal oli ta Porsche roolis joobnuna ja jäi mõneks ajaks juhiloast ilma. Kuna tal oli tekkinud alkoholism, siis käis ta sõltuvusravil.

2002 tegeles ta autovõidusõiduga, sattudes õnnetusse, mille tõttu ta oleks võinud ratastooli jääda.

Ta sai raskelt vigastada ning talle tehti nii osa kolju kui osade lülisamba lülide taastamisoperatsioon. Arvati, et ta ei hakka enam kunagi käima, kuid läks siiski teisiti.

Priestly abiellus 2005 meigikunstniku Naomi Lowde’iga, neil on kaks last.

  • Jennie Garth (47)

Jennie Garth.

FOTO: Scanpic/Image Press Agency/Zumapress.com

Jennie Garth kehastas tuntud noorteseriaalis Kelly Taylorit. Lisaks on ta kaasa teinud ka sellistes filmides, nagu näiteks «A Time To Dance», «My Brother's War», «The Eleventh Victim» ja paljudes teistes.

Ta kihlus pärast lühiajalist tutvust 1991 trummar Daniel Clarkiga. Nad abiellusid 1994, kuid läksid juba 1995 lahku. Põhjuseks oli, et Garth armus telefilmis «An Unfinished Affair» tegemisel näitleja Peter Facinellisse.

Nad abiellusid 2001 ja said kolm tütart ning lahutasid 2013. Garthi väite kohaselt mees pettis teda.

Garth kohtus pimekohtingul näitleja David Abramsiga, nad abiellusid 2015, kuid lahutasid juba 2016. Paari sõnul olid nad oma iseloomult ja arusaamadelt kokkusobimatud. Hiljem nad leppisid ära ja hakkasid taas koos elama, kuid ei ole abiellunud.

  • Brian Austin Green (46)

Brian Austin Green.

FOTO: Scanpix/Capital Pictures/Zumapress.com

Brian Austin Green kehastas sarjas «Beverly Hills 90210» nohikust David Silverit. Ta on hiljem mänginud sarjades «CSI:kriminalistid», «Smalville», «Desperate Housewives» ja «Anger Management».

Greenil oli suhe kaasstaari Tiffani Thiesseniga, mis kestis kolm aastat. Nad läksid 2002 lahku ja siis sai ta kallimaks Vanessa Marcil. Neil sündis poeg Kassius, kelle pärast toimus hiljem kohtuvaidlus hooldusteemal.

Kui Green oli 31-aastane tekkis tal suhe 18-aastase Megan Foxiga. Nad abiellusid kuus aastat hiljem ja neil on kolm poega.

Marcili sõnul ei tunne Green oma poja Kassiuse vastu huvi ja ta ei ole suhelnud pojaga viis aastat.

  • Tori Spelling (46)

Tori Spelling.

FOTO: Scanpix/Image Press Agency/Zumapress.com

Spelling, kelle isa Aaron Spelling oli sarja «Beverly Hills 90201» produtsent, kehastas seal Donna Martinit. Ta on mänginud ka sellistes filmides, nagu näiteks «Scary Movie 2», «Kiss the Bride», «Deadly Pursuits» ja «Family Plan».

Sarja tegemise ajal kirjutas kõmumeedia, et isa tegi selle sarja oma tütre kuulsaks tegemiseks. Donna Martin oli Tori Spellingu esimene suur roll, mille eest talle hästi maksti, kuid kuna ta oli pillaja, siis tal alati nappis raha.

Aaron Spelling suri 2006, kuid ta ei jätnud oma 420 miljoni dollari suurusest varast talle midagi. Spellingute pere teatel oli selle põhjuseks asjaolu, et Tori ei osanud ega oska seni rahaga ümber käia ja tal on pidevalt võlad.

Tori Spelling abiellus 2004 näitleja Charlie Shanianiga, kuid nende abielu jäi lühiajaliseks. Üks aasta hiljem nad lahutasid.

Siis kohtus naine sarja «Mind Over Murder» näitleja Dean McDermottiga. Nüüdseks on neil viis last.

45-aastane Tori Spelling sõnas paar aastat tagasi antud intervjuus, et ta võib töötada näitlejana ja olla telestaar, kuid see ei taga, et tal oleks alati piisavalt raha.

USA maksuameti andmetel oli Tori Spellingul 2015 maksmata makse 336 000 dollari eest ning pank andis ta kohtusse, kuna ta krediitkaardi tasumata summa ulatus üle 200 000 dollari.

  • Ian Ziering (55)

Ian Ziering.

FOTO: Scanpix/Capital Pictures/Zumapress.com

Zering kehastas «Beverly Hills 90210» sarjas Steve Sandersoni. Samuti on ta kaasa teinud sellistes filmides, nagu näiteks «Sharknado», «Sharknado 2: The Second One», «Sharknado 3: Oh Hell No!», «Sharknado: The 4th Awakens», «Sharknado 5: Global Swarming».  Ziering on osalenud ka mitmetest tõsielusarjades, kaasa arvatud «Tantsud tähtedega» ja «Mantlipärija».

2013. aastal oli ta Chippendales meestripparite Las Vegase šõul kuulsusest külaliseks.

Ziering abiellus Playboy modelli Nikki Schielergiga, kellele oli 1997 selles sarjas väike roll.

Paar oli abielus viis aastat ja lahutas 2002, viidates ületamatutele erimeelsustele.

Ziering sõnas pärast lahutust, et ta oli tüdinenud naisest, kelle maailm käis vaid ümber tema ilu, kuid sees ei olnud midagi.

Ziering abiellus 2010 medõe Erin Ludwigiga ja neil on kaks last. 

  • Gabrielle Carteris (58)

Gabrielle Carteris.

FOTO: Scanpix/Zumapress.com

Gabrielle Carteris mängis kuulsas noorteseriaalis Andrea Zuckermani. Ta on kaasa teinud ka sellistes filmides, nagu näiteks «Raising Cain», «Jacknife», «The Suicide Note», «A Lover's Revenge», «Seduced and Betrayed».

Ta on ka näitlejate ühenduse Sag-Afira juht.

Ta lahkus sarjast 1995 ja tal oli lühiajaliselt oma jutusaade. Carteris sattus 2006 Kanadas filmivõtte ajal õnnetusse, mille tagajärjel tekkis tal vasaku näopoole halvatus ja ta ei saanud pool aastat rääkida. Ta saab seni akupunktuurravi ja see on aidanud ta seisundit parandada.

Carteris on alates 1992. aastast abielus börsimaakleri Charles Isaaciga ja neil on kaks last.

Sarja üks peaosalistest Luke Perry suri infarkti tagajärjel 4. märtsil 2019. aastal. Ta oli 52-aastane.