Pettunud inimesed jagavad kõige ebameeldivamaid juhtumeid, mida nende ülemus neile tegi

Elu24
Copy
Halb ülemus.
Halb ülemus. Foto: Andriy Popov/ Panther Media/ Scanpix

Huumoriportaali 9GAG küsimuste rubriigis soovib üks kasutaja teada, mis on kõige hullem asi, mida nende ülemus neile kunagi teinud on. Ebameeldivaid kogemusi on paljudel, sest vastuseid tuli tuhandeid.

Küsimus püstitati umbes kaks päeva tagasi ning selle aja jooksul on tulnud ligi kolm tuhat vastust. Siin nendest väike väljavõte.

«Minu boss rääkis selja taga teistele probleemidest, mis tal minuga on. Ta ütles, et ma teen ületunde vaid raha pärast. Kui ma sellest teada sain, siis ma püüan tema kuuldes alati rääkida oma ületundide tasust.»

«Mitte mina, aga ühel minu töökaaslasel diagnoositi vähk, ta pidi koheselt ravi saama ja pidi kolmeks nädalaks haiglasse jääma. Kaks päeva pärast operatsiooni hakkasid ülemus ja tema abikaasa talle sõnumeid saatma ning ütlesid, et ta peab ruttu tööle tagasi tulema, muidu jääb oma tööst ilma. Ta jäigi lõpuks oma tööst ilma, aga kutsuti mõned nädalad hiljem tagasi, kuna keegi ei osanud tema tööd teha. Ja ta sai selle eest ka korraliku kompensatsiooni.»

«Ma olin palgata praktikant ning praktika lõpus tahtis juhendaja, et ma maksaksin sertifikaadi eest, mida ma ülikooli jaoks vajasin.»

«Ülemus helistas mulle vanaisa matuste ajal ja kutsus tööle, seda vaatamata sellele, et ma ütlesin eelmisel päeval talle, kus ma olen.»

«Mu käsi jäi turvaukse vahele, kuna mingi idioot suitsetas tuledetektori all. Ukse avamiseks kulus pool tundi, neli sõrme olid murtud ja ma kaotasin palju verd. Kui kiirabiarstid hakkasid mind haiglasse viima, küsis mu ülemus nendelt, millal ma saan tööle naasta. Nad ütlesid, et selleks läheb mitu päeva. Mind vallandati. Hiljem ma kaebasin tööandja kohtusse ja võitsin.»

«Keeldus mulle mu enda pulmadeks vaba päeva andma.»

Pulm. Pilt on illustratiivne.
Pulm. Pilt on illustratiivne. Foto: AFP / Scanpix

«Ma olin autost kaupa mahalaadides enda selga vigastanud nii, et ma ei saanud sirge seljaga seista. Ma selgitasin ülemusele, et mul on abi vaja (enamus mahalaadijaid töötasid niikuinii paaris). Selle asemel, et mind aidata, ütles ta, et ma pean järgmise veoki üksi poole tunniga tühjaks laadima. Ma helistasin personalijuhile ja läksin töölt minema.»

«Sõitsin autoga ühest riigi otsast teise. Veoauto läks poolel teel katki. Ülemus ei tahtnud mulle maksta selle aja eest, mil ma ootasin, et auto korda tehakse.»

«Ülemus helistas mulle minu kohtingu ajal, mis oli esimene kolme aasta jooksul, ja kutsus tööle ühte arvutiviga parandamast. Hiljem keeldus ta mu töötunde kirja panemast, kuna vea parandamine ei võtnud kaua aega, et see seda väärt oleks.»

«Ülemus lubas mu vallandada, kui ma käin vabast ajast või õhtuti ülikoolis. Ta kartis, et ma saan kraadi, mis võimaldab mul parema töö saada.»

«Üks mu eelmiseid ülemusi helistas ja tahtis, et ma mõneks nädalaks peale lepingu lõppemist tööle tagasi läheksin. Ma ütlesin ei, kuna ma ei kavatse tasuta tööd teha.»

«Ma olen praegu «puhkusel», aga ta on mulle viimase kahe päeva jooksul kuus korda helistanud, et ma teeksin ära mingid väiksemad tööd, mida tema teha ei oska.»

Selliseid ja sarnaseid muresid ning probleeme on inimestel veel ja veel.

Mis on kõige hullem asi, mida sinu ülemus on sulle teinud?

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles