K, 6.12.2023

Galerii: Venemaa kultuuriminister näitas Quentin Tarantinole Moskva vaatamisväärsuseid

Elu24
Copy

Nädala pärast on esilinastumas Quentin Tarantino järgmine suurfilm «Ükskord Hollywoodis», mille peaosalised on Leonardo DiCaprio ja Brad Pitt. Selle puhul käis maailmakuulus filmilavastaja filmi Moskvas promomas.

Enda ringkäigu ajal käis Quentin Tarantino Venemaa pealinnas ja külastas Punasel väljakul, Kremli muuseumis, palees ja teistest põnevates kohtades.

Mitte-ametlikuks giidiks oli kuulsale filmitegijale ka Venemaa kultuuriminister Vladimir Medinsky. 

Vaata galeriist, mis kohti Quentin Tarantino Moskvas külastas. 

Quentin Tarantino film «Ükskord Hollywoodis» viib vaatajad 1969. aasta muutuvasse Los Angelesse, kus teletäht Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ja ta kauaaegne kaskadöör Cliff Booth (Brad Pitt) üritavad tegutseda peaaegu tundmatuseni muutunud meelelahutusäris. Lavastaja ja stsenaristi üheksandas filmis on väga palju osatäitjaid ja mitmed süžeeliinid, mis avaldavad austust Hollywoodi kuldajastu viimastele hetkedele.

Kahekordse Oscari-võitja Quentin Tarantino jaoks on tegu üheksanda soolofilmiga ning taaskord on kultuslavastaja suutnud enda ümber koondada nimeka näitlejate nimistu. Filmis astuvad lisaks juba eelnimetatuile üles Luke Perry (kes teeb filmis oma viimase rolli), Dakota Fanning, Al Pacino, Kurt Russell, James Marsden, Tim Roth, Emile Hirsch, Damian Lewis, Bruce Dern, Michael Madsen, Damon Herriman, Lena Dunham, Rumer Willis, Margaret Qualley, Timothy Olyphant, Scoot McNairy jt Filmis näeb üles astumas ka hiljuti lahkunud Luke Perryt, kes kehastab filmis Scott Lancerit – tegelast aastatel 1968-1970 USA telekanalil CBS jooksnud vesterni-telesarjast «Lancer».

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles