Galerii ja video: kauniks naiseks sirgunud Sylvester Stallone'i tütar tunnistab, et isa teeb kohtamise raskeks

Elu24
Copy

Hollywoodi märulilegendi Sylvester Stallone'i tütrest Sistine (21) on sirgunud kaunis naine. Nüüd sammub Sistine oma isa jälgedes, neiu on alustanud oma näitlejakarjääri. Noor neiu promob hetkel oma esimest rolli filmis «Haide linn: 47 meetri sügavuses 2».

73-aastasel Sylvester Stallone'il on kolm tütart, 21-aastane Sistine on märulitähe keskmine laps. Lisaks modellikarjäärile, astub Sistine uhkelt oma isa jälgedes, tehes oma esimese filmirolli põnevusfilmis.

Sylvester Stallone ja tütar Sistine Rose Stallone korvpallimängul Los Angeleses, aasta 2010.
Sylvester Stallone ja tütar Sistine Rose Stallone korvpallimängul Los Angeleses, aasta 2010. Foto: AP/Scanpix

Värske rolli ja oma esimese filmi promomiseks külastas noor näitlejanna jutusaadet Good Morning America. Saatejuht küsis Sistine'ilt mõnda piinliku lugu kuulsa isa kohta, mille peale kostis neiu, et kohtingule minek on päris raske.

«Kui keegi mulle järgi tuleb, et kohtingule minna, siis järsku on mingi vari rõdu peal,» naljatas Sistine. Neiu lisas, et seepeale palub ta kaaslasel lihtsalt minema kihutada.

Lisaks rääkis Sistine lühidalt sellest, et tema isa lõikas ning värvis tema ning õdede juukseid. Näitlejanna lohutas, et isa käis juuksuriametit koolis õppimas, olgugi, et kõigest nädal aega.

Sistine külastas jutusaadet koos kaasnäitleja Corrine Foxxiga, kellega naisel on palju ühist. Nimelt on ka Corrine'i isaks tuntud Hollywoodi näitleja - Jamie Foxx.

Corrine tunnistas samuti, et kuulus isa teeb kohtamise raskeks. «Ta on muidu nii leebe ja emotsionaalne, aga kui mu kavaler välja ilmub, siis võtab kohe sõjaväelase hoiaku,» kommenteeris Croine isa suhtumist naljatades.

Sistine'i esimest filmirolli saab näha Eesti kinodes 23. augustil.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles