Pildid: 29-aastane austraallanna leidis pärast jalutuskäiku oma auto küljest väga häiriva kirja

Elu24
Copy
29-aastane Tess Scorrar, kes leidis pärast jalutuskäiku oma auto küljest häiriva kirja.
29-aastane Tess Scorrar, kes leidis pärast jalutuskäiku oma auto küljest häiriva kirja. Foto: / Caters News Agency / Scanpix

Austraaliast pärit Tess Scorrar (29) sõitis autoga Queenslandi Nudgee randa ning läks seal sõbrannaga jalutama. Parklasse naastes leidis noor naine auto küljest häiriva kirja, vahendab abc.net.au.

Queenslandis Nudgee randa jalutama läinud Tess naases sõbrannaga parklasse kell pool kaks päeval. Auto juurde jõudes märkas austraallanna käsitsi kirjutatud kirja, mille sisu oli väga häiriv. 

«Tere, arvan, et oled väga atraktiivne!! Kui sa oled huvitatud, sooviksin sularaha eest osta sinu aluspesu, kohtun sinuga tee ääres linna tagasi sõites,» oli naisterahva auto kojamehe vahele jäetud paberil kirjas. 

«Lihtsalt pea kinni ja ma leian su üles,» oli kirja teisele poole lisatud.

Häiriv kiri, mille Tess oma auto kojamehe vahelt leidis.
Häiriv kiri, mille Tess oma auto kojamehe vahelt leidis. Foto: Scanpix/ Caters News Agency
Häiriv kiri, mille Tess oma auto kojamehe vahelt leidis.
Häiriv kiri, mille Tess oma auto kojamehe vahelt leidis. Foto: Scanpix/ Caters News Agency

Pärast kirja avastamist istus Tess hirmunult oma autos 30 minutit, kartes, et keegi hakkab teda parklast väljudes jälitama. 

«Päise päeva ajal, perekonnad kõikjal, tavaline Nudgee rand,» ütles Tess imestunult Austraalia meediaväljaandele. 

«See on alati inimesi täis, koht kuhu ma lähen praktiliselt igal nädalavahetusel. Ma käin seal oma koeraga jalutamas,» jätkas Tess, kelle jaoks oli kirja leidmine häiriv.

Australlanne lisas, et talle jäi silma konkreetne auto, mis sõitis temast mitmel korral vaikselt mööda.

«See autojuht käitus üsna kahtlaselt, parkis kaugemale, vaatas mind pidevalt, tekitas minus imeliku tunde, jälgis minu autot ja kõike mida tegin,» kirjeldas Tess. Naise sõnul ei teinud nad parklas oodates midagi, mis oleks sellist tähelepanu väärinud.

Algselt ei plaaninud Tess juhtumist politseile teatada, kuid pärast hoiatava teate postitamist Facebooki, veensid ta sõbrad naise ümber.

Tess Scorrar, kes leidis oma autolt häiriva kirja, kus isik palus sularahas osta naise aluspesu.
Tess Scorrar, kes leidis oma autolt häiriva kirja, kus isik palus sularahas osta naise aluspesu. Foto: Scanpix/ Caters News Agency

Vaatamata sellele, et Tess on olukorrast üsnagi häiritud, väitis naine meediale, et ei lase sel oma elu segada. «Ma ei kavatse sel enda meelt muuta, ma ei kavatse avalikkuse eest peitu pugeda ja ma ei kavatse lasta sel mõjutada seda, mida ma tavaliselt teen,» tunnistas Tess. 

«See tegi ming lihtsalt teadlikumaks inimeste ja ümbritseva suhtes, ning teadvustas mind tegevuste osas, mis minu ümber toimuvad, kui ma näiteks üksinda koos koeraga jalutan,» lisas Tess lõpetuseks.

Tess väidab aga isiklikus Facebooki postitus vastupidist: «mida kuradit, ma lähen Nudgee randa jalutama ja tulen tagasi, ning leian selle oma kojamehe alt. Tundub, et ma ei tule siia enam kindlasti tagasi, eriti üksi. Täiega häiriv.»

Hiljem täiendas austraallanna postitust, teatades, et on esitanud politseile avalduse ning andnud edasi kirja ja kahtlustatava isiku kirjelduse.

Lõpetuseks Tess palus oma positust jagada ja lähedasi hoiatada. «Ma külastan Nudgee randa pidevalt kõigest oma koeraga, aga enam mitte! Ma ei väida, kas tegu oli mees- või naisoost isikuga, võis olla ükskõik kes, aga ikkagi on väga häiriv igate pidi!» täpsustas Tess sotsmeedia postituses.

Politsei on alustanud uurimist ning patrullivad hetkel Nudgee rannas sagedamini.

Tagasi üles