Pildid ja video: eestlased elavad Ott Tänakule kõigest hingest Soome rallil kaasa

Fännid Ott Tänakule Soome rallil kaasa elamas.

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist / @riinrehemaa

Eile alanud ja pühapäeval lõppev Soome ralli on paljude Eesti rallisõprade meelispaik. Tuhanded eestlased on ka tänavu läinud põhjanaabrite juurde, et Ott Tänakule ja Martin Järveojale kaasa elada.

Koha peal rallit jälgivad eestlased ja teised fännid teevad sündmustest pilte ja videoid, et Soomes toimuv rohkemate inimesteni jõuaks. Piltidelt on näha mitmeid Eesti lippe tuules lehvimas, kui Tänak või teised rallisõitjad suure hooga mööda kihutavad.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Go Ott! #nesterallyfinland #wrc #toyota #toyotagazooracing #gazooracing #otttanak

A post shared by Daniel Rak (@danielrak1) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#rallyfinland #rallyfinland2019 #GoOtt #otttanak #martinjarveoja 🇫🇮🏁

A post shared by Marta Siirus (@martaasiirus) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Omadele kaasa elamas #nesterallyfinland #toyotagazooracing #yariswrc

A post shared by Asso Kivilaan (@akivilaan) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SS3 Ott flat out #otttanak #toyotayariswrc #rallyfinland

A post shared by Juha Laine (@juhalaine_) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nesterallyfinland #otttanak #toyotagazooracing #soralentää

A post shared by Teemu Leinonen (@peenu85) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#otttanak #goott

A post shared by Madis Kõmmus (@madiskommus) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Omadele kaasa elamas :) #jyvaskyla #nesterallyfinland #otttanak

A post shared by Ly🐯 (@ly.johanson) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feels like 🇪🇪 home! #goott #tanakfanarmy #rallyfinland

A post shared by KE🆔I (@keidiv) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ss3 #rallyfinland #wrc #wrclive #goOTT

A post shared by Das Reff (@reffrasta) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kohal 🇪🇪🇪🇪🇪🇪 #rallyfinland2019 #otttänak #goott

A post shared by Kadri Raudheiding (@kadriraudheiding) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Go Ott 👍 #nesterallyfinland #GoOtt #rallyfinland

A post shared by Riin T. (@riintonisoja) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#goott #nesterallyfinland

A post shared by Kristo Help (@kristohelp3) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#goott#otttänak#frescotransport#wrclive

A post shared by Fresco Transport Oü (@frescotransport) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jäime kh pildile 🙈 #nesteoilrallyfinland #GoOtt #tanakfanarmy

A post shared by Matu Kõivsaar (@matu.koivsaar) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Juba see nv. Jälle Soome. #rallyfinland #nesterallyfinland #wrc #wrclive #goott #tanakfanarmy

A post shared by Riho Keerme (@rihokeerme) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nesterallyfinland#otttanak#littlejump

A post shared by Kenno Kangro (@kennokangro) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Go Ott🇪🇪 #otttanak

A post shared by Janeli Jürgens (@janelijyrgens) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#wrc #rallyfinland #5miinust #otttanak

A post shared by Madis Kõmmus (@madiskommus) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elagu Ott, #tugitoolisportlanemetsas #otttanak

A post shared by Mari Roosmäe (@mariroosmae) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Max level fan club 🙈 #goott

A post shared by Riin Rehemaa (@riinrehemaa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#rallyfinland #GoOtt

A post shared by Daimar (@d.m2gi) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalja peab saama !! 🚗😂🤘nesterallyfinland #goott #rally

A post shared by Eik Rullingo (@ognillur_kie) on

Tagasi üles