Ülevaade tuntud Eesti paaridest, kelle suhe sel aastal lõhki läks

1 / 12

Brigitte Susanne Hunt teatas sotsiaalmeedias, et tema suhe kallimaga on lõppenud!

FOTO: Andrei Ozdoba / kollaaž

Raadiohääl Brigitte Susanne Hunt teatas täna, et läks oma kallimast lahku, kuna mees pettis teda. Hunt ei ole aga ainus, kelle armusuhe ootamatu lõpu on leidnud. Elu24 toob teieni kiire ülevaate paaridest, kelle abielu või kooselu just sel aastal lõhki läks. 

BRIGITTE SUSANNE HUNT JA RON NÕMM

Hunt jagas 2. novembri hommikul sotsiaalmeedias, et on kallimast Ron Nõmmest lahku läinud. Selgus, et Nõmm raadiohäält petnud ning Hundil oli tõestuseks näidata videoklippi tantsupõrandalt, kus mees võõra blondiiniga suudles.

Õhtu enne oli Hunt Instagrami lugudes teatanud, et nad lähevad eraldi pidudele. Järgmisel hommikul otsis aga raadiohääl sotsiaalmeedias juba uut korterit plaaniga ühisest elamisest välja kolida. Tund aega hiljem teatas Hunt, et leidis ajutise elukoha.

Hunt juhtunut pikalt kommenteerida ei soovinud, kuid pani naistele südamele, et kui nendega peaks keegi samamoodi käituma, peaksid nad ka petjast lahku minema.

Viimati tähistas paar septembri lõpus Hundi sünnipäeva, kus fotograafide ees jagati ka kuumi kallistusi. Suvel käis paar pulmas, kus Hunt vihjas abielu mõtetele pruutkimbu püüdmisega.

Hunt ja Nõmm olid koos 2018. aasta suvest ning raadiohääl jagas tihti sotsiaalmeedias paari lembehetki. Selle aasta märtsis postitas Hunt oma partneri kohta Instagrami pildi pealkirjaga: «maailma kõige targem, enesekindlam, seksikam, ilusam, intelligentsem, toetavam, sihikindlam, stiilsem, naljakam, pohhuistlikum, rahulikum ja ägedam inimene.»

Tänaseks on see pilt Hundi Instagramist kadunud. 

Artikkel jätkub
1 / 12
JÄRGMINE
Tagasi üles