Kõlab nagu Ponzi skeem: noor tudeng teenib väikese investeeringuga nädalas tuhandeid

20-aastane briti tudeng õpetas end välisvaluutaga vahetades raha teenima ning kogus kokku niivõrd suure summa raha, et jaksas osta võimsa sportauto.

Aga Gurvin Singhi plaan ei olnud ratsa rikkaks saada.

Plymouthist pärit meditsiinitudengi soov oli tasuda õppemaksu, et õppida südamearstiks. Selleks pidi ta maksma 250 000 naela ja kuna tal raha puuga seljas pole, siis pidi noormees mingi lahenduse leidma.

Gurvin Singh õpetas end 19-aastaselt välisvaaluta turul ehk Forexis kauplema ja on nüüdseks teeninud raha õppemaksu tasumiseks ja 30 000 naela maksnud sportauto ostmiseks.

Singh alustas vaid 100 naelaga, kuid nüüd jaksab osta asju, mida vaid hing ihkab. 

Eduka alguse järel on mees loonud oma firma, kus õpetab ka teistele temale sarnaselt raha teenima. Kuigi Singh küsib õppevideode eest raha, siis on õpilastel pärast seda võimalus ka ise raha teenima hakata. Vaid 100 eurose investeeringuga võib osavam vahetaja teenida isegi 2000 naela nädalas.

Maikuus sõitis mees veel 15 000 naela maksnud Audiga, kuid on selle praeguseks vahetanud 30 000 naela maksva Maserati vastu. Järgmisena soovib Singh emale Londonis elamise osta. Seda, tõsi, koos elamislaenuga.

Kõigele sellele vaatamata näeb noormees enda tulevikku ikka meditsiinivaldkonnas, soovides tulevikus saada südamekirurgiks.

Tagasi üles