E, 29.05.2023

Ilmus kauaoodatud treiler Martin Scorsese võimsale maffiafilmile «Iirlane»

Spekter
Facebook Twitter
Comments
Robert DeNiro filmis «Iirlane»
Robert DeNiro filmis «Iirlane» Foto: kaader treilerist

Ilmus kauaoodatud treiler vanameister Martin Scorsese elu kalleimale filmile «Iirlane» (The Irishman), milles astuvad üles legendaarsed näitlejad Robert DeNiro, Al Pacino ja Joe Pesci. 

Vaata treilerit:

Film räägib maffiast sõjajärgses Ameerikas läbi veteran Frank Sheerani alias Iirlase (Robert DeNiro) silmade, kes oma palgamõrvari- ja pätipäevil tegutses kõrvuti mõnede 20. sajandi kurikuulsaimate mafioosodega. Läbi aastakümnete ulatuva tegevustiku linaloos rullub lahti üks suurimaid Ameerika ajaloo müsteeriume – legendaarse tööliste ühenduse juhi Jimmy Hoffa (Al Pacino) haihtumine – ning ilmnevad varjatud seosed ja suhted maffia siseringis ning poliitikas.

Joe Pesci kehastab biograafilises filmis põrandaaluse maailma pealike ehk Bufalinode maffiaperekonna liiget Russell Bufalinot. Filmis löövad kaasa veel Anna Paquin, Harvey Keitel jt.

Tegu on Scorsese kireprojektiga, millest ta on unistanud aastaid, ning saab hinnanguliselt vähemalt 125-miljonilise (siin-seal spekuleeritakse, et kuni 175-miljonilise) eelarvega olema filmimehe elu üks kallimaid produktsioone.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles