N, 28.09.2023

Mehed, just see lihtne nipp aitab teie orgasmi kvaliteeti tõsta

Elu24
Facebook
Comments
Paar voodis. Pilt on illustratiivne.
Paar voodis. Pilt on illustratiivne. Foto: West Coast Surfer / Picture Alliance / Moodboard

Hispaanias tehtud teadusliku uuringu käigus selgus, et pähklite söömine aitab meestel tõsta seksuaalset iha ning orgasmi kvaliteeti, vahendab Daily Star.

Mitmekümnete 18-35-aastaste meeste seas läbiviidud uuring näitas, et meestel, kes sõid 14 nädala jooksul igapäevaselt pähkleid, oli pärast seda ka parem voodielu.

Uuringus osalenud 83 meest jagati kahte gruppi, kus ühed sõid ligi neli kuud igapäevaselt pähkleid. Meeste voodielus, kes pähkleid ei söönud, suurt erinevust ei märgatud, kuid kontrollgrupp, kes pähkleid sõi, näitas teisi tulemusi. 

Kaks peotäit pähkleid päevas tegid mehed seksuaalsemaks, teatasid uuringut läbiviinud teadlased. Lisaks võib avastus viidata sellele, et tervislikuma dieedi abiga on viljastumine tõenäolisem.

Toitumisekspert doktor Albert Salas-Huetos Hispaania ülikoolist lisas, et: «pähklid parandavad ka meeste verevarustust.» Lisaks on pähklite söömist seostatud ka haiguste, sealhulgas südame-veresoonkonna probleemide vähendamisega.

Eelkõige sisaldavad taimset proteiini ning rasva sarapuupähklid, mandlid ja kreeka pähklid. Neis on ka palju antioksüdante, vitamiine, kiudaineid, aminohappeid ja vähesel määral mineraale. Kõik see aitab parandada vereringlust kehas ning omakorda ka meeste suguelundis. 

Salas-Huetos lisas lõpetuseks, et: «uuringu tulemused näitavad, et sarapuupähklite, mandlite ning kreeka pähklite lisamine igapäevasesse dieeti, parandab orgasmi kvaliteeti.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles