R, 8.12.2023

Netipoe kliendid said pluss-suuruses riiete tellimisel kaasa ebameeldiva üllatuse

Elu24
Copy
Internetipood Forever 21 pahandas oma pluss-suuruses kliente ebameeldiva näidistootega
Internetipood Forever 21 pahandas oma pluss-suuruses kliente ebameeldiva näidistootega Foto: Kuvatõmmis

Sel nädalal oli internetipood Forever 21 sunnitud oma klientide ees vabandama, kuna olid saatnud tellimustega laiali valgubatooni näidistoote. Paljud pluss-suuruses riideid soetanud klientides tekitas see aga ebameeldiva ning alandava tunde, vahendab people.com.

Forever 21 riidepood sai suure kriitika osaliseks, kui paljud pluss-suuruses kliendid hakkasid sotsiaalmeedias kurtma, et nende kehakaalu mõnitatakse. Internetipood oli klientide tellimusega kaasasaatnud valgubatooni, millel oli kirjas «rahulda oma nälga».

«Tellisin Forever 21 netipoest ujumisriided ja sain kaasa valgubatooni. Aitäh, et meelde tuletasite, et mul suve vormi ei ole,» kirjutas üks klient pooleldi naljatades. 

Hiljuti kaalu kaotanud klient küsis, kas tema tellimusele kaasaantud valgubatooniga vihjatakse sellele, et ta ta on paks ja peab kaalust alla võtma. «Kas te saadate neid ka mitte pluss-suuruses klientidele?» küsis Twitteri kasutaja vihaselt.

«Tuleb välja, et Forever 21 saadab oma klientide tellimustele kaasa valgubatoone. See saadab väga ohtliku sõnumi kõigile oma klientidele!» teatas murelik kodanik. Ta lisas, et see võib tekitada halva reaktsiooni toitumishäiretega inimestes, ning valgubatooni saatmine on ohtlik ja kohatu.

Praeguseks on Forever 21 valgubatoonide väljasaatmise pärast vabandanud ning enam netitellimustega neid laiali ei saadeta. «Tasuta valgubatoonid saadeti piiratud ajal kõigile internetipoe klientidele, igas suuruses ja kategooriates tellijatele, aga enam mitte,» lisas Forever 21 esindaja People'ile.

Forever 21 sõnul oli tegu nende poolse veaga ning eesmärk ei olnud mingil viisil oma kliente solvata.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles