Eesti Muusikaauhinnad 2020

Omapärased ja absurdsed viisid, kuidas briti naised kuumalaine ajal end jahutasid

Naine mahlapulgaga. Pilt on illustratiivne.

FOTO: Scanpix / Caro / Teschner

Suurbritanniat vallutas neljapäeval taas rekordiline kuumalaine, mille vastu on briti naised leidsid omapärased, absurdsed ja labased viisid, kuidas ennast jahutada, vahendab The Sun.

Palavate ning kohati talumatute temperartuuride eest otsisid möödunud kuumalaine ajal jahutust kõik Suurbritannia elanikud. Tavapärastelt leidus ka mitmeid omapäraseid viise, kuidas palava ilmaga võidelda. 

Üheks on rinnakamate naiste abistamiseks mõeldud Polar Products toode, mida naisterahvad oma rinnaoidja vahele saavad pista. Toote omapära seisneb selles, et see pannakse enne kasutamist sügavkülma jäätuma.

Jahutus pakikesed on korduv kasutatavad ning neid saab pesumasinas pesta. Iga pakk koosneb kahest jahutuspadjast ja ühest katvast riideesemest. Need on saadaval igas suuruses ning maksavad umbes 33 eurot. Vaata toodet lähemalt siit.

Teine viis, kuidas üks briti naine temperatuuride vastu võitles, on aga hoopistükkis ebareaalne. Nimelt otsustas too jahutuse eesmärgil enda intiimpiirkonda toppida mahlapulga

Loomulikult oli tegu väga halva ideega ning oma intiimpiirkonda ei tohi jäätunud maiustusi kindlasti sisestada!

Doktor Anne Henderson kinnitas The Sunile, et: «kõik toiduvärvidega, parfüümidega või kõrge suhkrusisaldusega asjadel võib olla negatiivne efekt intiimorganitele, ja välistatud ei ole ka põletikud.»

Kolmas näide pärineb Londoni äärelinnast, kus üks naisterahvas otsustas lihtsalt kõik riided seljast heita ning tänaval alasti jalutada. 

Twitterisse postitatud videol on näha, kuidas naine hõikab midagi temast mööda kõndinud meesterahvale, kuid jääb ebaselgeks midagi. Postituse autor naljatas, et nõnda juhtub ainult Ida-Londonis ja ta vahel vihkab oma äärelinna.