T, 5.12.2023

Indrek Ventmann soovitab süüa iga päev tükike tumedat šokolaadi

Raadio Elmar
Copy
Indrek Ventmann
Indrek Ventmann Foto: Madis Sinivee / Scanpix Baltics

Indrek Ventmann on kahel korral osalenud Eesti Laulu eelvoorus ja esitanud lugusid «Hispaania tüdruk» ja «Tempel». Sel nädalal käis Ventmann raadio Elmar stuudios rääkimas oma värskest singlist «Viimane tants».

«Minu uuel lool on mitu autorit. Mina ise, Leedu laulukirjutaja Juozas Martinkenas ning minu hea sõber Allan Kasuk,» sõnas Ventmann uue singli kohta, mis kannab pealkirja «Viimane tants».

Muusiku sõnul pole aga kindlasti tegemist tema viimase singliga ning ta kavatseb muusikaga tegeleda ka edaspidi. «See on lihtsalt üks vahepealne etapp. Ma teen ikka lugusid edasi. Muusika on mulle tore hobi, mis on kasvanud välja ka tööks. See lugu on kergelt funky'lik ja igati tore vahepala igapäevasesse rutiini,» sõnas mees.

«See laul räägib armastusest, nagu enamik poplugusid. Laul ise oli valmis juba mõnda aega tagasi, kuid me ei saanud seda avaldada, sest tundus nagu midagi oleks puudu. Korraga tekkis hea võimalus ja me leidsime väga tubli mehe nimega Martin Heila, kes tootis selle loo jaoks ka video. Materjal on üles filmitud pealinnas, täpsemalt Noblessneri, Pirita ja Telliskivi linnaosades,» avaldas Ventmann.

Alati positiivne ja energiast pakatav Ventmann soovitas raadiokuulajatel süüa iga päev tükike tumedat šokolaadi: «see annab väga positiivse meeleolu ja hea tuju!».

Täispikka intervjuud on võimalik kuulata SIIT:

Vaata videot:

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles