T, 6.06.2023

Martin Repinski uus pruut sai töökoha Jõhvi spordikoolis

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Foto: Тайро Луттер

Jõhvi endise vallavanema Martin Repinski pruut Jekaterina Vassiljeva on saanud uue töökoha Jõhvi spordikoolis, kirjutab Põhjarannik

Vassiljeva on lisaks uuele töökohale jätkuvalt ka Jõhvi vallavolikogu aseesimees.

Jõhvi spordikooli direktor Jevgeni Fedorenko ütles Põhjarannikule, et praegu on Vassiljeva spordikooli administraator, kuid tal on plaanis lähiajal teha temast spordikooli arendusjuht.

«Tema ülesandeks saab tegelda projektidega, mis tooksid spordikoolile sisse lisaraha, ja samas ka turundustegevus,» sõnas Fedorenko lisades, et Vassiljeval on palju häid kogemusi sellise töö jaoks. 

Loe täispikka artiklit Põhjarannikust!

2018. aasta 29. augustil jäi Martin Repinski Narvas toimunud Postimehe Trehvunksil silma võluva kaaslase seltsis. 

Kaaslaseks osutus Jekaterina Vassiljeva, kes oli Martini kolleeg Jõhvi volikogust ja kellega veedeti aina rohkem aega töö ning ka vabal ajal.

Veebruaris kirjutas Elu24, kuidas perekond Repinskite ümber levivad kuulujutud, nagu plaaniksid nad lahutada. Põhjarannik võttis poliitikutega toona ka ühendust, ent mõlemad vastasid kui ühest suust, et need kuulujutud ei pea paika.

Paistab siiski, et 2017. aastal sõlmitud abieluliit on lõppemas. Septembri alguses toimub Viru maakohtus kohtuistung, kus tuleb arutlusele Martin Repinski hagi Siret Kotka-Repinski vastu abielulahutuse nõudes.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles