L, 25.03.2023

Briti neiu valgele riietusele kallati peale punast veini, kuid naine leidis probleemile geniaalse lahenduse

Elu24
Briti neiu valgele riietusele kallati peale punast veini, kuid naine leidis probleemile geniaalse lahenduse
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Скриншот из Twitter

Eleanor Walton võttis Suurbritannias osa hobuste võidusõidust ning otsustas minna kohale üleni valges pükskostüümis. Kaks tundi pärast ürituse algust, kallati naisele peale punast veini, kuid Eleanor ei heitnud meelt ning leidis probleemile geniaalse lahenduse.

«Kas te usute, aga keegi kallas mu üleni valgele riietusele punast veini peale. Töökaaslased aitasid mul pükskostüümi kraanikausis leotada ja nüüd on mul punane pükskostüüm,» kirjutas Eleanor 20. juunil naljatades Twitteris. 

Järgmise päeva varahommikul jagas Eleanori sõbranna Twitteris sisukamat postitust, kus on näha noore naise riietus vahetult pärast õnnetust. Pretty Little Thing internetipoest ostetud valgel pükskostüümil on selgelt märgata punase veini plekke. Eleanor tundub vaatamata juhtunule rõõmsas tujus ja poseerib naeratades tualetis. 

Teisel pildil on aga näha, kuidas Eleanor on leidnud õnnetuse järel geniaalse lahenduse. «Pole probleemi. Haara veel punast veini ja paranda ära,» kirjutab Eleanori sõbranna ning lisab, et nende lahendus sobiks hästi Pretty Little Thing festivalimoe kollekstiooni.

Paljud kiitsid Twitteris neiu lahendust heaks, kuid nii mõnigi kommenteeris võimalikku veini haisu, mis võis kostüümile külge jääda. Nii mõnigi tegi nalja, et naine lõhnas pärast nagu alkohoolik. 

Vaatamata negatiivsele vastukajale jagas Eleanor hiljem ka enda Twitteri kontol lõbusat pilti, kus ta oma kostüümi pärast selle «parandamist» kätekuivatus masinaga kuivatab. Postituses selgub, et Pretty Little Thing kiitis neiu lahenduse heaks.

Pärast juhtunut postitas Eleanor pildi ka ürituse algusest, kus ta kostüüm veel punase veiniga kohtunud ei olnud.

Pretty Little Thing toode, mille Eleanor punase veiniga poolenisti roosaks disainis, maksab 25 naela ehk umbes 27 eurot.

Prett Little Thing netipood ja pükskostüüm, mida Eleanor hobuste võidusõidul kandis.
Prett Little Thing netipood ja pükskostüüm, mida Eleanor hobuste võidusõidul kandis. Foto: Kuvatõmmis
Märksõnad
Tagasi üles